10 järgmise aasta filmi, mis purustavad kõik rekordid10 järgmise aasta filmi, mis purustavad kõik rekordid
"Tasujad: Ultroni ajastus" korraks üles astunud Thanos on "Igaviku sõjas" põhivaenlaneEkraanitõmmis

Igal aastal linastuvad filmid, mis purustavad kõik kassarekordid. 2017. aastal on nendeks seni olnud näiteks "Wonder Woman", "Kaunitar ja koletis", "Galaktika valvurid Vol.2", "Kiired ja vihased 8" ja "Logan". Sel aastal tõusevad tippu veel kindlasti ka uued "Ämblikmehe" ja "Star Warsi" filmid, "Thor: Ragnarok" ja "Õigluse liiga", aga mis võiksid nendeks filmideks olla järgmisel aastal?

1. "Han Solo" - 25. mai

"Han Solo" filmi tabasid alles hiljuti suured probleemid, kuid nüüd on õnneks olukord rahunenud ja lavastaja Ron Howard haaras ohjad projektilt lahkunud režissööridelt.

Tegu on antoloogiafilmiga, mida oli ka möödunud aasta "Rogue One: Tähesõdade lugu". See tähendab, et "Star Warsi" universumit laiendatakse mitte ainult järgedega, vaid ka lugudega, mis leiavad aset enne põhiseeria sündmusi.

"Star Wars" on alati olnud suur kassahitt ning seda saab olema ka 25. mail linastuv veel ametliku nimeta film Han Solo noorusaegadest.

2. "Tasujad: Igaviku sõda" - 4. mai

Seotud lood:

Esimene osa Marveli "Tasujate" seeria viimasest filmist "Igaviku sõda" ("Infinity War") lõpetab meile tuttavate superkangelaste loo senisel kujul ära. Veel ametliku nimeta järg linastub 2019. aastal.

Loe veel

3. "Jurassic World: Langenud kuningriik" - 8. juuni

"Jurassic World: Langenud kuningriik ("Jurassic World: Fallen Kingdom") on järg enimteeninud filmide hulgas neljandale kohale tõusnud "Jurassic Parki" seeria neljandale filmile "Jurassic World: Sauruste maailm".

4. "Deadpool 2" - 1. juuni

Ebatavaline superkangelasefilm "Deadpool" oli möödunud aasta suurim üllataja ning filmi ootamatu edu tulemusena kinnitas nimikangelast kehastanud Ryan Reynolds, et naaseb ka 2018. aasta 1. juunil linastuva järje jaoks. Õnneks või kahjuks ei läinud kõik plaanipäraselt ning teise osa jaoks vahetati välja režissöör Tim Miller, keda asendab efektse märuli "John Wick" üks režissööridest David Leitch. Ühes asjas võib kindel olla: "Deadpool 2" tuleb sama vaimukas kui esimene osa.

Vaata ka esimest õrritajat.

"Deadpool 2" Ekraanitõmmis

5. "Pacific Rim: Uprising" - 23. märts

2013. aasta "Vaikse ookeani võitlus" ("Pacific Rim") oli sõna otseses mõttes mammutfilm - selles võitlesid hiiglaslikud mehitatud robotid teisest dimensioonist pärit veelgi suuremate koletistega. See oli lausa iga anime - ja koletisefänni märg unenägu. Režissöör Guillermo del Toro teadis seda väga hästi ning tegi valmis suurteose, millele võis andeks anda mitmed ilmselged puudujäägid.

Režissöör Guillermo del Toro seekord ei naase, sest produktsiooni venimisega võttis innovaatiline lavastaja enda peale juba mitmed teised kohustused.

Järjeosa lavastajatoolis istub Netflixi ülipopulaarse seriaali "Daredevil" produtsent ja stsenarist Steven S. DeKnight. Taaskord on huvitav näha, kuidas liigub väikse seriaali looja suure-eelarvelise mammutfilmi peale üle.

It's been an amazing six months! That's a wrap #pacificrimuprising

A post shared by BOYEGA (@johnboyega) on

6. "Must Panter" - 18. veebruar

Kui Marvel tutvustas eelmise aasta aprillis "Kapten Ameerika: Kodusõjas" uut kangelast nimega Must Panter, võis igaüks kohe eeldada, et temast näeme üsna pea ka filmi. See aeg on nüüd käes: uue aasta 18. veebruaril linastub Marveli universumi tehnoloogiliselt kõige arenenumas fiktiivses riigis Wakandas aset leidev "Must Panter", mille peaosas on Aafrika prints T'Challa/Must Panter.

Vaata ka treilerit

"Must panter" Ekraanitõmmis

7. "Fantastilised elukad ja kust neid leida 2" - 16. november

"Fantastilised elukad ja kust neid leida" ("Fantastic Beasts and Where to Find Them") järg kujuneb tõenäoliselt sama suureks hitiks kui eelmine osa. Sisutiheduse ja Harry Potteri maailma avardava hoiakuga üllatanud filmi järg haarab endale kõik, kes kunagi Potteri filme näinud või raamatuid lugenud.

8. "Kiskja" - 3. august

Kuulus kiskja, kellega esialgu maadles 1987. aastal Arnold Schwarzenegger, naaseb kinodese. Tegu pole seniste "Kiskja" filmide ("Kiskja", "Kiskja 2", "Kiskjad") järjega, vaid pigem seeria neljanda osaga, mis võib-olla vihjab varasematele filmidele, kuid arendab siiski täiesti uut lugu.

Filmi režissöör on "Kiss Kiss Bang Bang" ja "Head tüübid" lavastaja ning "Surmarelvade" stsenarist Shane Black, kellel oli omal ajal väike roll ka esimeses filmis. Kaasa teevad veel Boyd Holbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay ja Thomas Jane.

✌🏼️✌🏼️ #predator2018 #vancouverfilm #setlife #productionstill #productionstills #predator #vancouverproduction

A post shared by Jarrod Au - Photographer (@jauphoto) on

9. "Imelised 2" - 15. juuni

Kaks Oscarit võitnud "Imelised" ("The Incredibles") oli 2004. aastal Pixari animatsioonistuudio ja Disney jaoks väga suur hitt nii kassatulult kui ka kriitiliselt ning sama juhtub tõenäoliselt ka järjega, mida kirjutab ja lavastab taaskord Brad Bird.

10. "Mary Poppins Returns" - 25. detsember.

Emily Blunt on Mary Poppins 1964. aasta klassikalise filmi järjeloos "Mary Poppins Returns", milles maailmakuulus lapsehoidja naaseb Bankside perekonna juurde pärastneid tabanud suurt personaalset tragöödiat, mis on röövinud nüüdseks suureks kasvanud lastelt igasuguse elurõõmu.

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas