6 filmiseeriat, mis oleksid pidanud juba ammu lõppema6 filmiseeriat, mis oleksid pidanud juba ammu lõppema
"Indiana jones"Ekraanitõmmis

Mõned filmiseeriad said juba ammu läbi, kuid stuudiod leidsid, et järjed annaksid neile palju juurde. Ajalugu on näidanud, et see pole kunagi hea mõte. Vahel õnnestub, vahel mitte, kuid need 6 filmiseeriat võiksid nüüd püsivale pausile minna ja sinna jäädagi.

1. "Saag" ("Saw")

"Saag" oli alguses väike õudusfilm, kuid stuudio soovis kohe võimalikult väikese eelarvega teha võimalikult palju järgesid juurde, sest need kutsuvad alati inimesed kinno. Viimane "Sae" film oli lausa 3D-s ning pärast seda tekkis vaikus, kuid nüüd teame, et uus osa on juba tulemas ning kannab uut nime "Jigsaw", mis linastub 27. oktoobril.

2. "Bourne'i identiteet" ("The Bourne Identity")

Viies osa jõudis alles hiljuti kinodesse ja juba sellel oli märgid küljes, et mõni hea hea asi võiks väärikalt lõppeda.

"Jason Bourne" (seeria viies osa) astus edukalt modernsesse maailma, kuid kahjuks muutis filmitegijate soov rõhutada liialt tänapäevaseid poliitilisi sündmusi Bourne'i vähemhuvitavaks. See on üks asi, mida poleks filmilt mitte kunagi oodanud - Jason Bourne pole tegelasena enam nii huvitav. Isegi kui viies osa jääb viimaseks, on "Jason Bourne" suurepärane meelelahutus, mis kõditab eriliselt tõsiste märulifilmide austajaid. Loe edasi arvustusest.

Seotud lood:

3. "Indiana Jones"

Me kõik mäletame "Indiana Jonesi" neljandat osa, kus Harrison Fordi oli külmkapis, ebarealistlikke ahve ja suure peaga tulnukaid. Spielberg ja Ford on mõista andnud, et nemad on valmis viiendaks osaks, kuid loodame pigem, et mõni asi jääb sinna, kus ta on.

Loe veel

4. "Fantastiline nelik" ("Fantastic Four")

Eelmisel aastal linastunud "Fantastiline nelik" kukkus läbi, sest stuudio ei usaldanud režissööri ja lõpuks ei teadnud keegi, kuidas teha nendest tegelastest head filmi.

5. "Terminaator" ("The Terminator")

Seeria viies osa oli niivõrd vilets, et stuudio oli sunnitud kuuenda ja seitsmenda osa plaanid pausile panema. Stuudio andis teada, et järgesid enam ei tule, kuid Schwarzenegger on mõista andnud, et järjed on ikka plaanis ning esimese ja teise osa režissöör James Cameron on ka asjaga seotud.

6. "Resident Evil"

"Resident Evili" filmiseeria sai lõpuks eelmisel aastal läbi: "Resident Evil: Viimane peatükk" ("Resident Evil: The Final Chapter") oli viimane film kuuest osast koosnevas ja ligi 15 aastat kestnud seerias. Alles hiljuti aga teatati, et Milla Jovovichi seeria võib läbi olla, aga juba on plaanis uus nägemus, mida produtseerib kahe "Kurja kutsumise", esimese "Sae", "Kiired ja vihased 7" ja tulevase "Aquamani" režisöör James Wan. See käis küll kiiresti, aga siinkohal ei saagi imestada, sest seeria on seni stuudiole sisse toonud üle 1 miljardi dollari.

Loe lisaks:
10 läbikukkunud filmi, mis väärivad teist võimalust.
16 piinlikku viga, mida on teinud filmide kostüümikunstnikud.
32 tulevast koomiksifilmi, mida peaks iga fänn nägema.
7 kuulsate filmide poolt mahajäetud võttepaika.