9 näitlejat, kes oleks võinud kehastada sinu lemmiktegelasi9 näitlejat, kes oleks võinud kehastada sinu lemmiktegelasi
Kurt Russell filmis "Surmakindel"Forum Cinemas AS

Praegu on väga raske ette kujutada mõnda ikoonilist rollisooritust mõne teise näitleja esituses, kuid õnneks on selleks olemas vanad salvestused prooviesinemistelt, mis näitavad näitlejaid, kes proovisid astuda nüüdseks väga populaarsetesse rollidesse, kuid õnneks või kahjuks see neil ei õnnestunud.

1. Robert De Niro ja "The Godfather"

1970ndate alguses üritas toona veel täiesti tundmatu Robert De Niro saada osa Francis Ford Coppola maffiadraamast "Ristiisa", kuid halb prooviesimene maksis talle Sonny Corleone rolli, mille sai endale hoopis James Caan. Õnneks ei peatanud see De Niro karjääri hoogu mitte kuidagi. !973. aastal õnnestus tal saada osa Martin Scorsese läbimurdeks kujunenud filmis "Mean Streets" ning juba järgmisel aastal palgati näitleja ka "Ristiisa" teise osa jaoks.

2. Seth Rogen ja "The Office"

Loe veel

Seotud lood:

Pärast Seth Rogeni läbimurdeks kujunenud seriaali "Freaks and Geeks" lõpetamist proovis näitleja leida sarja, millega oma karjääri jätkata. Üheks neist valikutest oli ka nüüdseks kultussarjaks kujunenud "Kontor" ("The Office"). Rogeni esitus polnud aga see, mida sarja loojad otsisid. Rogen sai hiljem endale rolli hoopis komöödias "The 40-Year-Old Virgin" ning edasine on juba ajalugu.

3. Scarlett Johansson ja "Jumanji"

Johansson pole alati olnud "Tasujate" Must Lesk. Kunagi oli ta ka tõusev lapsstaar. Ta sai oma esimese suure rolli kõigest 9-aastaselt Rob Reineri 1994. aasta filmis "North". Järgmisel aastal üritas ta saada "Jumanji" ühte peaossa Robin Williamsi kõrvale, kuid samale kohale kandideerinud Kristen Dunst oli lihtsalt parem.

4. Kurt Russell ja "Star Wars"

Kurt Russell ja Harrison Ford olid omal ajal tõelised konkurendid ning muidugi sai Han Solo roll nende jaoks tõeliseks proovikiviks, aga nüüd me teame, et Ford on üks ja ainuke Solo.

5. Josh Hutcherson ja "The Amazing Spider-Man"

Enne kui Andrew Garfield sai endale Peter Parkeri/Ämblikmehe rollid 2012. aasta filmis "Imeline Ämblikmees", kandideerisid pea kõik noored näitlejad samale kohale. Üheks neist oli ka värskelt "Näljamängudest" saabunud Josh Hutcherson.

6. Gwyneth Paltrow ja "Jurassic Park"

Gwyneth Paltrow karjääri teine roll oli Steven Spielbergi 1991. aasta fantaasiafilmis "Hook". Paar aastat hiljem kutsuti Paltrow Spielbergi järgmise filmi prooviesinemisele. Selleks oli "Jurassic Park". Paltrow rolli endale ei saanud. Laura Dern oli lihtsalt parem.

7. Brad Pitt ja "Backdraft"

1991. aastal oli Brad Pitt põhimmõtteliselt mitte keegi. 90ndate kuumima filmi peaosa sai endale Baldwinite dünastia esindaja William Baldwin, kes oli selleks ajaks teinud kaasa Oliver Stone'i sõjavastases filmis "Sündinud 4. juulil" ning õudusloos "Elumärgid".

8. Tom Selleck ja "Raiders of the Lost Ark"


"Magnum, P.I." superstaar Tom Selleck oleks peaaegu olnud Indiana Jones, kui näitleja oleks suutnud leida sarja kõrvalt rohkem aega. Õnneks või kahjuks ei tunne ajalugu ühtegi vuntsilist Indiana Jonesi.

9. Jeremy Sisto ja "Titanic"


Jeremy Sisto ja Kate Winsleti vahel polnud lihtsalt vajalikus koguses keemiat. Leonardo DiCaprio aga lausa pakatas energiast ning temast sai just see, keda film vajas.

Vaata lisaks:
10 Hollywoodi staari poega, kes on pärinud head geenid.
11 klassikalist Hollywoodi näitlejat, kes ei kaotanud kunagi oma ilu.
Vaata, kas tunned need 15 näitlejat ära nooruspõlve piltide järgi.
Äraarvamismäng: mõista, mõista, kes on see näitleja?

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas