Filmid, millest oleks saanud tõelised meistriteosed, kui need oleks kunagi kinodesse jõudnud


Filmid, millest oleks saanud tõelised meistriteosed, kui need oleks kunagi kinodesse jõudnud
Steven Spielbergi tegemata jäänud "Night Skies" tulnukate disaini eest vastutas Rick Baker.Ekraanitõmmis

Iga filmi kohta, mis kinodesse jõuab, on veel 10 filmi, mida küll pikalt arendati ja mida isegi jõuti ka natuke filmida, kuid kinodesse kunagi ei jõudnud. Need on erinevatel põhjustel pooleli jäänud projektid ja kui enamjaolt on projekti lõpetamine õigustatud, siis nende 10 filmi puhul võib näitlejaid ja režissööre arvestades järeldada, et need oleksid olnud tõelised meistriteosed, kui need oleks kunagi kinodesse jõudnud.

Kes oleksid mänginud: Armie Hammer, Adam Brody, Common, DJ Cotrona, Teresa Palmer, Megan Gale, Jay Baruchel, Hugh Keays-Byrne, Santiago Cabrera.

Režissöör: George Miller.

Mis oleks toimunud: Batman seab üles satelliidi luuramaks teiste superkangelaste järele. Seda üritab ära kasutada aga kuri Maxwell Lord, kes tahab satelliiti kasutada kõiki teiste superkangelaste tapmiseks.

Miks film ära jäeti: Kõik sujus: Austraalias oli võtteplats ettevalmistatud ning kostüümid ja näitlejad olid valmis. Viimasel hetkel selgus aga, et projekt tühistati, sest 2007. aastal leidis aset stsenaristide streik. Saatuslik löök oli aga Austraalia kinonõukogu otsus film tühistada, sest maksudega oleks keeruliseks läinud.

Režissöör George Milleri 2015. aasta “Mad Max: Fury Road” on tõestuseks, et jäime ilma millestki heast.

Vaata lisaks: Viis tüütut trendi, mida me ei taha enam Hollywoodi filmides näha.

KOMMENTEERI!