Näitlejad, kelle surmast sa ei pruukinud teada


Näitlejad, kelle surmast sa ei pruukinud teada
Michael Clarke Duncan filmis "Roheline miil" ("The Green Mile", 1999)Ekraanitõmmis

Kas oled vaadanud vahel mõnda filmi ja näinud näitlejat, kelle tunned küll kohe ära, aga nimi üldse ei meenu ja siis avastanud Wikipedia või IMDb vahendusel, et ta on hoopis meie hulgast lahkunud? See juhtub ka parimatel meie hulgast. Need viis näitlejat olid suurepärased ja see, et nad kohe alati meelde ei tule, ei vähenda sugugi nende väärtust. Teie ees on viis näitlejat, kelle surmast sa ei pruukinud teada

1. Brittany Murphy

"Clueless", "Girl, Interrupted", "Drop Dead Gorgeous", "8 Mile" ja "Sin City" staar Brittany Murphy oli kujunemas tõeliseks Hollywoodi staariks, aga kahjuks suri näitleja 32-aastaselt 2009. aastal.

Surma põhjuseks olevat kopsupõletik ja kehvveresus, kuigi esialgu kahtlustati, et surma tegelik põhjus oli nende kodust leitud mürgine hallitus, aga koroner lükkas 2011. aasta selle kahtluse ümber. Murphy oli kasutanud ka haiguse vastu erinevaid ravimeid, aga need oli kõik legaalsed, kuigi võisid surmale kaasa aidata.

2. Brad Renfro

Seotud lood:

Õuduskirjanik Stephen Kingi lühiloo "Andekas õpilane" ("Apt Pupil") ekraniseeringus koos vanameister Ian McKelleniga suurepärase rolliga maha saanud Brad Renfro paistis silma veel selliste filmide poolest nagu "The Client", "Sleepers" (koos Brad Pittiga), "Ghost World" (koos Scarlett Johanssoniga), "The Informers" (koos Kim Basingeriga), "The Jacket" (koos Adrien Brody ja Keira Knightley'ga) ja "Bully".

Tema nimi ei pruugi olla tuttav, kuid kindlasti olete tema nägu igal pool näinud. Kahjuks lahkus ta meie hulgast kõigest 25-aastaselt 2008. aastal heroiini ja morfiini üledoosi tõttu. Mis teda selleni viis? Olles juba 11-aastaselt kuulsaks lapsnäitlejaks kujunenud, tabas teda sarnane saatus, mis paljusid teisi lapsnäitlejaid, kes lõpuks suureks kasvasid ehk probleemid narkootikumidega.

3. Harold Ramis

"Stripes" ja "Tondipüüdjate" näitleja ning "The Ice Harvest", "Analyze This", "Analyze That", "Multiplicity", "Groundhog Day" ja "Caddyshack" režissöör suri 70-aastaselt 2014. aastal, kuigi paljud ei pruugi sellest üldse teadlikud olla, sest suuurem osa filme, mille ta lavastas ja kus oli peaosas, on siiani surematud.

4. Michael Clarke Duncan

Michael Bay "Armageddonis" ja samuti koos Ben Affleckiga "Daredevilis" osalenud ning Stephen Kingil põhinenud filmis "The Green Mile" ühte väga olulist rolli kehastanud pikakasvulist Michael Clarke Duncani ootas ees pikk ja uhke näitlejakarjäär, kuid suri südameinfarkti tõttu 54-aastaselt 2012. aastal.

Loe veel

Ta kandideeris neljale Oscarile esitatud "The Green Mile" eest filmi ainsale näitlejaauhinnale, kuigi peaosas oli Tom Hanks, kes oli oluliselt kogenum ja tuntum. Duncan tegi veel meeldejäävad rollid sellistes filmides nagu "Sin City", "Planet of the Apes" ja "The Island".

5. Bernie Mac

Suurepärane stand-up koomik ja "Friday", "Charlie's Angels: Full Throttle", "Ocean's Eleven", "Transformers", "Booty Call", "The Players Club", "Head of State", "Bad Santa", "Guess Who", "Pride", "Soul Men", "Old Dogs" ning "Madagascar: Escape 2 Africa" näitleja tegi ka omaenda ja väga eduka komöödiasarja "The Bernie Mac Show", mis naerutas publikut pea viis aastat.

See kõik sai ootamatu lõpu 2008. aastal, mil Bernie Maci suri 50-aastaselt. Põhjuseks sarkoidoos ehk mitmeid elundeid haarav haigus. Sellest teadsid nii tema, lähedased kui ka avalikkus juba kolm aastat enne surma, aga keegi ei uskunud, et nii andekas koomik lõpuks ikkagi meie hulgast ära kistakse.

Vaata lisaks:
10 režissööri, kes surid filmivõtetel.
LIIGA VARA | 13 näitlejat, kes surid võtete ajal.

KOMMENTEERI!