Need neli näitlejat oleks peaaegu saanud "Star Warsi" Han Solo rolli


Need neli näitlejat oleks peaaegu saanud "Star Warsi" Han Solo rolli
Al Pacino filmis "Arminägu", mis linastub Kinoklassika raames Forum Cinemas kinodesForum Cinemas AS

Ajalugu näitab, et kõik oleks võinud olla teisiti, kui keegi kuskil oleks teinud teise valiku. Hea näide ongi "Star Wars" ehk film, mille suhtes ei arvanud esialgu keegi, et räägime sellest ka 2018. aastal. Palju räägitakse senini ka Han Solo rollist, kuhu kandideerisid esialgu mitmed tuntud näod. Teie ees on neli näitlejat, kes oleks peaaegu võinud saada Solo rolli.

1. Kurt Russell

Kurt Russell ja Harrison Ford olid omal ajal tõelised konkurendid ning muidugi sai Han Solo roll nende jaoks tõeliseks proovikiviks, aga nüüd me teame, et Ford on üks ja ainuke Solo.

Videos näeme tema prooviesinemist ning tegelikult oleks ta Han Solo rolli sobinud küll.

2. Sylvester Stallone

Esimest "Star Warsi" filmi tehti samal ajal kui Stallone karjäärile aluse pannud poksifilmi "Rocky", kuid ometi käis näitleja Han Solo rolli proovimas. George Lucasele ei meeldinud Stallone, kes arvas ka hiljem, et ta oleks kosmosekostüümis naljakas välja näinud.

Seotud lood:

3. Al Pacino

Enne esimest "Star Warsi" kahes esimeses "Ristiisa" filmis kaasa löönud ja mõlema eest ka Oscarile kandideerinud Pacino oleks olnud Solo rollis väga huvitav valik. Pacinole pakuti rolli ajal, mil kõik stuudiod jooksid talle pakkumistega tormi, kuid näitleja loobus just "Star Warsist", sest ei mõistnud stsenaariumit ega näinud filmis ka mingit potentsiaali. Samas oli ja on ka praegu ulme tema filmograafiat arvestades võõras žanr.

4. Robert Englund

Robert Englund proovis Han Solo rolli saada enne kui temast kujunes "Elm Streeti luupainaja" filmidega legendaarne õudusnäitleja. Toona leiti, et mees on Solo rolli jaoks liiga vana.

Huvitav on ka see, et toona oli Englund Mark Hamilli sõber ja just tema soovitas tal Luke Skywalkeri rolli proovida, mille ta ka sai.

Vaata lisaks:
Peaaegu: näitlejad, keda kaaluti "Star Warsi" filmiseeriasse.
9 näitlejat, kes oleks võinud kehastada sinu lemmiktegelasi.

KOMMENTEERI!