SUUR VIGA | 10 näitlejat, kes ütlesid ära populaarsetest filmirollidest


SUUR VIGA | 10 näitlejat, kes ütlesid ära populaarsetest filmirollidest
“V nagu veritasu” ("V for Vendetta", 2005)Ekraanitõmmis

Nii uskumatu, kui see ka ei tundu, on mõned nimekad näitlejad ära öelnud olulistest filmirollidest. Mis põhjustel? Vaata ja imesta, millised näitlejad on loobunud tuntud filmirollidest.

1. Ed Skrein, "Hellboy" (2019)

Režissöör Guillermo del Toro (kelle "Vee puudutus" kandideerib tänavu 13 Oscarile) 2004. aasta "Hellboy" oli küllaltki edukas, et sellele ilmuks tema poolt 4 aastat hiljem järg "Hellboy II: The Golden Army". Del Toro soovis teha ka kolmanda osa, sest teise lõpp jäi poolikuks, aga kuna tema idee kohaselt pidi film olema oluliselt suurema eelarvega kui eelmine, siis ei õnnestunudki tal filmi maast lahti saada. Nüüd on selge, et uus "Hellboy" film tuleb, aga seda teeb uus režissöör (Neil Marshall), peaosa kehastab uus näitleja (David Harbour) ning Del Toro pole asjaga kuidagi seotud.

Kui teavitati, et uues filmis saaks Ben Daimio rolli "Deadpoolis" pahalast kehastanud Ed Skrein, tekkis tohutu skandaal, sest Skrein pidi kehastama tegelast, kes on koomiksi kohaselt Aasia päritolu. Näitleja loobus üsna kiiresti rollist, sest leidis, et Aasia rolle peaksid kehastama Aasia näitlejad. Daimio rolli asus Daniel Dae Kim.

KOMMENTEERI!