VALED VALIKUD | 10 kunagi head näitlejat, kes osalevad nüüd ainult halbades filmides

 (1)
VALED VALIKUD | 10 kunagi head näitlejat, kes osalevad nüüd ainult halbades filmides
"300" (2006)Ekraanitõmmis

Iga näitleja karjäär saab ühel hetkel otsa, aga kui mõned loobuvad õigel ajal, siis teised jäävad tööd edasi tegema ning tulemuseks on filmid, mis moodustavad nende kunagiste suurte saavutuste haleda varju. Teie ees on 10 kunagi head näitlejat, kes osalevad nüüd ainult halbades filmides.

Gerard Butler

Viimasel ajal väga kehvade märuli - , fantaasia - ja katastroofifilmide ("Den of Thieves", "Geostorm", "London Has Fallen", "Olympus Has Fallen", "Gods of Egypt") poolest silma paistnud Gerald Butler suutis mingil hetkel oma karjääris osaleda ka väga heades filmides, aga tundub, et vanadest harjumustest on raske lahti saada.

Ta alustas sellistes kohutavates filmides nagu "Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life" ja "Dracula 2000", kuid liikus edasi väga viisakate rollidega filmides "The Phantom of the Opera", "300", "RocknRolla", "Law Abiding Citizen", "Coriolanus" ja "Machine Gun Preacher", kuid siis jätkas jälle keskpäraste teostega. Karjääri algusaegadel osales ta ka suurepärases miniseriaalis "Attila" ning ka see tõestab, et äkki tal oleks aeg vaadata teiste eeskujul televisiooni poole.

Butler pole halb näitleja, aga talle antakse või tema valib halbu filme.

KOMMENTEERI!