TREILER | Hulk kõneleb "Thori" filmiseeria kolmandas osas "Ragnarök"San Diego Comic-Conil avaldati mitmeid uusi treilereid ja klippe, aga otseloomulikult pakkusid enim kõneainet superkangelased ja üheks neist on ka Thor, kelle viimane film "Pimeduse maailm" valmis 2013. aastal. Piksejumal nüüd on tagasi, kuid seekord ei paku talle seltsi mitte ainult Loki (Tom Hiddleston), vaid pea kaks aastat rohelise hiiglasena püsinud Hulk (Mark Ruffalo).

James Gunni "Galaktika valvurite" filmide stiilis väga värviliseks ja samuti retrohõngu omandanud Taika Waititi "Thor: Ragnaröki" lugu leiab aset pärast teise "Tasujate" filmi sündmusi, kui Thori hoitakse Sakaar nimelisel planeedil vangis. Ta on kaotanud oma haamri ning kõigele lisaks peab võitlema areenil nagu gladiaator oma vana sõbra Hulki/Bruce Banneri vastu, kes pole inimeseks tagasi muutunud pea kaks aastat. Thor peab naasma Asgardi, et päästa kodu Hela (Cate Blanchett) esile toodud kataklüsmilise Ragnaröki küüsist.

Peaosades Chris Hemsworth, Mark Ruffalo ja Tom Hiddleston. Lisaks veel Jeff Goldblum, Karl Urban, Idris Elba ja tundmatuseni muutunud Cate Blanchett.

Seotud lood:

"Thor: Ragnarok" linastub Forum Cinemas kinodes 27. oktoobril.

KOMMENTEERI!