TREILER | Joaquin Phoenix asub filmis "You Were Never Really Here" vägivaldsele rännakuleSünge "We Need to Talk About Kevin" režissööri Lynne Ramsay uus film "You Were Never Really Here" võitis Cannes'i filmifestivalil parima stsenaariumi auhinna ning ning alati omapärane Joaquin Phoenix teenis parima näitleja tunnustuse eest eriti vägivaldseks ja košmaarseks nimetatud noir filmis.

Phoenix kehastab seadusesilma, kes üritab teismelist tüdrukut päästa inimkaubitsejate käest.

Cannes'is filmi näinud kriitikute silmi meistriteoseks nimetatud filmi režissöör Lynne Ramsay on juba vana ja tuntud tegija, kelle vahest tuntumad filmid on "Ratcatcher", "Morvern Callar" ja juba mainitud "We Need to Talk About Kevin".

Ramsay jaoks on "You Were Never Really Here" esimene film pärast Natalie Portmani vesterni "Jane Got a Gun" ümbritsenud probleeme. Nimelt pidi Ramsay 2013. aastal filmi lavastama, kuid lahkus ootamatult vaid mõned päevad enne võtete algust projekti juurest. Film sai küll alles 2016. aastaks valmis, kuid ilma Ramsay osaluseta.

Õnneks see tema karjäärile kuidagi ei mõjunud, sest juba auhinnatud "You Were Never Really Here" näitab, et režissöör on oma parimas vormis.

Film linastub hetkeseisuga valitud Euroopa riikides oktoobris ja novembris. Eesti linastusaeg on pole veel kinnitatud.

Loe veel

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas