TREILER | Natalie Portman võitleb ulmepõnevikus "Häving" nähtamatu vaenlasega2. märtsil linastuv "Häving" ("Annihilation") on ekraniseering kolmeosalise romaaniseeria "Lõunaringkond“ ("Southern Reach") esimesest osast. Film räägib loo bioloogist, kes suundub meeskonnaga eluohtlikule missioonile, et mõista tema abikaasa kadumise tagamaid. Otsingud muudab keerulisemaks Ameerikas asuv suletud piirkond, kus loodusseadused enam ei kehti.

2014. aasta parimate filmide sekka nimetatud ning Oscarite jagamisel visuaalefektide kategoorias võitnud "Ex Machina" stsenaristi ja režissööri Alex Garlandi (kirjutas ka "Dreddi"," "Never Let Me Go", videomängu "Enslaved: Odyssey to the West" ja Danny Boyle'i "28 Days Later", "Sunshine", "The Beach") uueks projektiks on Jeff VanderMeeri sürrealistliku ulmeromaani "Häving" ("Annihilation") ekraniseering.

Alex Garland teeb taas koostööd "Ex Machina" kinodesse toonud produtsent Scott Rudiniga ja filmis enigmaatilist teadlast kehastanud Oscar Isaaciga ("Star Wars: Jõud tärkab"). Teiste näitlejate hulka kuuluvad Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh Jennifer, Tessa Thompson ja Gina Rodriguez.

Loe veel

Seotud lood:

Romaaniseeria autoril õnnestus juba filmi esialgset versiooni näha ning tema sõnul on film romaanist isegi sürreaalsem ning raamatust hoopis erinevam lõpp selline, millest räägitakse veel aastaid

"Võin öelda, et film saab olema hämmastav, sürreaalne, uskumatult kaunis ja õudne", ütles VanderMeer.

"Häving" linastub Forum Cinemas kinodes 2. märtsil.

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas