TREILER | Terry Gilliami "The Man Who Killed Don Quixote" on saanud lõpuks reaalsuseksAlles hiljuti selgus, et Terry Gilliami 20 aastat töös olnud "The Man Who Killed Don Quixote" ei pruugi jõuda uute probleemide tõttu 8. mail algavale Cannes'i filmifestivalile, kuid nüüd jõudis meieni filmi esimene treiler ja see näeb tõesti välja sama fantastiline nagu kõik Gilliami filmid.

"The Man Who Killed Don Quixote" põhineb kirjandusklassikasse kuuluval Miguel de Cervantes Saavedra romaanil "Don Quixote'" ning on arenduses olnud 1998. aastast saadik. Film on pika arendusperioodi jooksul saanud mitu tagasilööki, rahastus on korduvalt kokku kuivanud ning paljud näitlejad, nagu näiteks Johnny Depp, Ewan McGregor ja Robert Duvall, on filmist välja langenud. Vahepeal kuulusid näitlejate hulka ka John Hurt ja Jack O'Connell.

Filmi keeruline produktsioon on aastate jooksul omandanud lausa müütilise staatuse. 2002. aastal valmis isegi dokumentaalfilm "Lost in La Mancha", mis vaatles esimest katset filmi töösse saada.

Seotud lood:

Lõpuks valmis saanud versioonis mängivad põhiosades Jonathan Pryce, Adam Driver, Olga Kurylenko ja Stellan Skarsgård.

Linastusaeg on veel lahtine.

KOMMENTEERI!