Forum Cinemas Kinoklassika ootab Sind!Forum Cinemas Kinoklassika ootab Sind!
Forum Cinemas AS

Naudi filmiklassika pärleid Sinu kinos Coca-Cola Plaza!
KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevate filmide hulgas on nii suurte filmistaaride varajasi rollisooritusi kui ka meie seast juba lahkunud legendide kultusfilme. Kinoklassika pakub ainulaadset võimalust näha filmiajaloo pärleid suurel ekraanil. See on elamus kõigile, kes ei ole oma lemmikuid kinosaalis näinud ja ka neile, kes teevad nendega esimest korda tutvust.

gal kuul saab näha ühte filmiajaloos olulisel kohal seisvat filmi – mais näiteks jätkame maailmakuulsa maffiatriloogia teise osaga "Ristiisa II osa" ning juunis kohtume taas Steven Spielbergiga, et üheskoos nautida ulmefilmi "E.T. - sõber kaugelt". Juulis suundume taas Stanley Kubricku radadele unikaalse sõjafilmiga "Full Metal Jacket" ning augustis mässame üheskoos bandiitidega krimifilmis "Bonnie ja Clyde". Septembris viime aga lõpuni "Ristiisa" triloogia, tuues kinolinale Francis Ford Coppola võimsa lõpupaugu "Ristiisa III osa".

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

Rohkem infot leiad Forum Cinemas kodulehelt

KOMMENTEERI!