"Galaktika valvurid Vol. 2": uued KLIPID näitavad Marveli filmimaagiatStar-Lord, Gamora, Drax, Baby Groot ja Rocket on tagasi, et viia kosmoseseiklused taaskord uuele ja veelgi võimsamale tasemele. Seekord löövad kaasa ka legendaarsed Kurt Russell ja Sylvester Stallone. Sarnaselt 2014. aasta Marveli hittfilmile "Galaktika valvurid", jagub ka teises osas elutervet huumorit, armsaid momente ning suurepäraselt valitud näitlejate imetabaselt head dünaamikat. Galaktika valvurid jätkavad oma suurte seiklustega, kaevudes seekord Peter Quilli (Chris Pratt) müstilisse minevikku.

"Galaktika valvurid Vol. 2" on juba hästi vastu võetud. Esimesed muljed on juba Twitteris üleval:

Vaata ka teisi pikemaid klippe filmist:

Sünopsis: Võib-olla arvasid Peter Quill aka Star-Lord, Gamora, Drax, ja Rocket (beebi-Grootiks taandunud Groot ei arva ju nagunii suurt midagi. Või kui arvab, siis on see midagi stiilis "Mina olen Groot"), et pärast selle igavese nõmeda pasalillekese Ronani surma saabub nende õuele pisut rahulikum aeg, mida siis Star-Lord võiks kasutada selleks, et Gamorale külje alla pugeda ning Beebi-Groot võiks keskenduda... kasvamisele.

Seotud lood:

Aga võta näpust - tuleb välja, et Galaktika on äärest ääreni täis igasugu nõmedaid tegelasi, kes üldse ei taha teiste heaoluga arvestada. Nii ei möödugi kaua, kui tuleb taas tegutsema asuda ja ei lähe kaua aega enne, kui meie tublide valvurite teele satuvad teiste seas taas ülierksa päästikusõrmega Yondu, Gamora "kasuõde" Nebula, kusagil ei tea kus tohutusuurel troonil istuv Thanos ja - üllatus-üllatus - Peter Quilli pärisisa, kes on...

Aga ega me teile nüüd kõikide tegelaskujude hingeelu ei hakka avama. Tuleb ikka film ära oodata. Filmi stsenaristiks ja lavastajaks on selgi korral mees nimega James Gunn.

"Galaktika valvurid Vol. 2" linastub Forum Cinemas kinodes 28. aprillil

KOMMENTEERI!