Metropolitan Opera HD Live hooaeg Forum Cinemas kinodes


Metropolitan Opera HD Live hooaeg Forum Cinemas kinodes
Forum Cinemas AS

Metropolitan Opera HD Live - juba kümnendat hooaega kinodes Tallinnas, Tartus ja Viljandis!

Kinopublik üle kogu maailma näeb 2017.–2018. hooajal otseülekandena ja HD-pildis kümmet etendust. The Met: Live in HD on suurim alternatiivsete kinoprogrammide pakkuja maailmas: esimese 11 aastaga, mis kinoülekannete sari on kestnud, müüdi üle 22 miljoni pileti. Kinoülekannete sari vahendab Metropolitan Opera etendusi 71 riigi rohkem kui kahe tuhandes kinos.

2017.–2018. aasta HD-hooaja kuulutas avatuks Metropolitan Opera peadirektor Peter Gelb. „Sel hooajal täiendame oma põhirepertuaari „Così fan tutte“, „Norma“ ja „Tosca“ uuslavastustega ja laiendame oma horisonti „Hävinguingli“ („The Exterminating Angel“) ja „Tuhkatriinuga“,“ jutustab Gelb. „HD-ülekannete kava sisaldab teatrirepertuaari lemmikuid ja põnevaid harva esitatavaid etendusi, kus leidub midagi nii algaja huvilise kui kogenud teatrihundi jaoks.“

2017.–2018. aasta HD-otseülekannete hooaeg pakub sarja esimese ülekandena Bellini „Normat“, nimiosas Sondra Radvanovsky; esmakordselt Meti laval etenduvat Thomas Adès’ „Hävinguinglit“; Rossini „Semiramide’i“, mida ei ole Metropolitan Opera laval etendatud 25 aastat; Verdi traagilist ooperit „Luisa Miller“, peosades Sonja Jončeva ja Plácido Domingo; ning Metropolitani esietendust, Massenet’ „Tuhkatriinut“, mille nimiosas näeb Joyce DiDonatot.

Seotud lood:

Lisaks HD-otseülekannete sarjas esmakordselt näidatavatele lavastustele saab publik näha Puccini „Tosca“ uuslavastust, mille peaosades astuvad üles Sonja Jončeva ja Jonas Kaufmann; Mozarti lõbusat ooperit „Così fan tutte“, mis on valminud 1950. aastatel Coney Islandil etendunud lavastuse ainetel ning mille osatäitjate koosseisu kuulub ka Tony auhinna võitja Kelli O’Hara.

Hooaja kestel näeb veel Mozarti täispikkuses ooperit „Võluflööt“ („Die Zauberflöte“), mida dirigeerib Metropolitan Opera endine muusikaline juht James Levine („Võluflöödi“ lühendatud versioon oli HD-otseülekannete sarjast esimene); Donizetti „Armujooki“, kus naispeaosas vaimuka Adinana teeb oma esimese etteaste Metropolitani laval Pretty Yende ning Nemorino rollis võib näha Matthew Polenzanit; ning Puccini „Boheemi“, kus noort Pariisi armastajapaari, Mimid ja Rodolfot, kehastavad Sonja Jončeva ja Michael Fabiano.

Rohkem infot leiad SIIT.

Forum Cinemas AS

KOMMENTEERI!