Simpsonite maja on päriselt olemas ja keegi ostis selle äraSimpsonid
SimpsonidFoto: Vida Press

Kauakestva animaseriaali vahest kõige ikoonilisem osa peale perekonna enda on fiktiivsel 742 Evergreen Terrace'il asuv maja, mis tuleb välja, et on ka reaalses elus olemas ja keegi ostis selle just ära.

Nevada linnas Hendersonis asuva maja ehitamisel üritati "Simpsonite" seriaali oranži maja võimalikult palju nii seest - kui ka väljaspoolt jäljendada ning tulemus on päris hea.

Kui Simpsonite maja esmakordselt avalikkusele näidati, kogunesid tuhanded inimesed seda vaatama. Kogu maja kopeeriti umbes 90 protsendi ulatuses animaseriaalist ning aeda lisati isegi puuonn.

Maja enne värvimist.

Maja ehitati "The Simpsons House Give Away" raames: võitja sai valida 75 000 dollari ja maja vahel, mis oleks suurele fännile tõeline unistuste täitumine. Võistluse võitja aga maja ei soovinud, sest see asus Los Angeles Timesile antud kommentaaris tema perekonna farmist liiga kaugel, aga õnneks ei jäänud maja siiski niisama seisma, vaid selle ostis endale keegi teine.

Loe veel

Seotud lood:

http://www.ladbible.com/entertainment/film-and-tv-interesting-a-real-life-version-of-the-simpsons-house-exists-and-its-uncanny-20171203

Allikas: Ladible

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas