Tallinna Coca-Cola Plazas linastub Stanley Kubricku ajatu filmiklassika "Full Metal Jacket"Tallinna Coca-Cola Plazas linastub Stanley Kubricku ajatu filmiklassika "Full Metal Jacket"
"Full Metal Jacket"Ekraanitõmmis

Juba sel nädalal linastub Tallinna Coca-Cola Plaza kino korraldatud kinoklassika seansside raames Stanley Kubricku süsimusta huumoriga vürtsitatud meistriteose ja ühe läbi aegade parima sõjafilm "Full Metal Jacket".

"Full Metal Jacket" on Stanley Kubricku hiilgav nägemus Vietnami sõjast ja ebainimlikest meetoditest, kuidas inimesi treenitakse tapjateks.

Joker (Matthew Modine), Animal Mother (Adam Baldwin), Gorner (Vincent D'Onofrio), Eightball (Dorian Harewood), Cowboy (Arliss Howard) ja teised surutakse põrgulikku treeninglaagrisse, mida juhib karm D.I (R. Lee Ermey), kelle meelest on kõik värvatud ei midagi muud kui ussikesed ja närused koerad.

Esimene "Full Metal Jacketi" seanss on selle nädala kolmapäeval, järgmised 12., 19. ja 26. juulil.

Kinoklassika sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga

Sündmustesarja raames näitamisele tulevate filmide hulgas on nii suurte filmistaaride varajasi rollisooritusi kui ka meie seast juba lahkunud legendide kultusfilme. Kinoklassika pakub ainulaadset võimalust näha filmiajaloo pärleid suurel ekraanil. See on elamus kõigile, kes ei ole oma lemmikuid kinosaalis näinud ja ka neile, kes teevad nendega esimest korda tutvust.

KOMMENTEERI!