Tartu uues Apollo kinos vahetatakse piletimüüjad masinate vastu väljaMustamäe Apollo kino avamispidu
Foto: Karli Saul

Kinokett Apollo Kino avab 29. aprillil uuenenud Tartu Lõunakeskuses ligi tuhande kohaga kinokeskuse, kus piletimüüjate asemel müüvad ja kontrollivad kinopileteid masinad ning popkorni ja Coca-Cola eest võtavad raha vastu automaatkassad, vahendas tehnoloogiauudiste sait geenius.ee

Apollo Kino tegevjuhi Rauno Stüffi sõnul on avatava kinokeskuse näol tegemist Lõuna-Eesti jaoks täiesti uue tasemega. “Tartu kino eesmärk on muutuda kogu Lõuna-Eesti meelelahutuse tõmbekeskuseks ja esinduskinoks, mis oma tehnilise taseme poolest on teerajaja nii Põhjamaades kui Baltikumis,” hindas Stüff.

“Tahame uuendada kogu kinos käimise kogemust, kus järjekordade vältimiseks ja lisamugavuse loomiseks toimub kõik võimalikult automaatselt,” selgitas Apollo Kino tegevjuht Rauno Stüff.

Uus Apollo Kino hakkab pakkuma tööd ligi 30 inimesele, ent teenindajate roll saab uues kinos olema rohkem juhendav, sest uue kino 24 iseteeninduskassat ja automaatsed piletiväravad võimaldavad kinos käia pikkades järjekordades seismata. Samuti saab ka kõikide suupistete ja jookide eest tasuda iseteeninduskassades.

Apollo iseteeninduskassad Foto: Sergei Zjuganov
Seotud lood:

Lõunakeskuse Apollo Kinno tuleb 12 piletiostukassat, kohvik koos 10 iseteeninduskassaga, 3 sularahaautomaati, mis võimaldavad kinopileti osta nii paberraha kui müntide eest, ning 12 automaatset väravat, mis kontrollivad kinopileti olemasolu. Lisaks saab kinopileteid osta ka otse Apollo Kino veebilehelt ja mobiiliäpist.

Lisaks avaratele klubitoolidele saavad kõik kuus kinosaali ka paaritoolid ning Mustamäe Apollo Kinost tuntuks saanud luksuslikud elektriliste selja- ja jalatugedega staaritoolid – kogu maalimas unikaalsed istmed, mille sees olevatelt ekraanidel saab seansi ajal tellida otse kinosaali söögi- ja joogipoolist.

Kõikides kinosaalides on kasutusel 4K resolutsioon ja laserprojektorid, mis tagavad üliterava ja hetkel maailma parima võimaliku pildikvaliteedi. Lisaks on kolmes saalis tipptasemel ruumilist heli pakkuv Dolby ATMOS helisüsteem, mis asetab vaataja filmisündmuste keskele.

Uue kino avamisega kahekordistub Tartu kinokohtade arv. Laienevas Lõunakeskuses asuv kino valmib koguperekinona ja sisaldab ka ruume, kus lapsed ja pered saavad sünnipäevi või muid üritusi pidada, samuti jõuavad Tartusse Apollo Kino populaarsed emme ja beebi kinopäevad.

Loe veel

Uus tipptasemel kinokeskus avatakse külastajatele 29. aprillil. Laienevas Tartu Lõunakeskuses avatavas ligi 3 500 ruutmeetril laiuvas uues Apollo Kinos on kuus kinosaali ja üle 950 istekoha. Lõunakeskusesse viib kesklinnast tasuta buss, jalgratturitele on spetsiaalne 40-kohaline rattaparkla ning autoga kinno tulijad saavad tasuta parkida eraldi parklasse keskuse teisel korrusel.

Allikas: Geenius.ee

KOMMENTEERI!