"Aquaman" - kinodes 21. detsembrist

Sünopsis: Aquaman Arthur Curry mõistab, et ta on ookenide kuningriigi Atlantise tegelik troonipärija ning nüüd peab ta enda kanda võtma oma kungriigi ja rahva saatuse.

"Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd" - kinodes 16. novembrist.

Sünopsis: “Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd” on J.K. Rowlingu loodud "Fantastiliste elukate" seeria viiest seiklusloost järjekorras teine osa.

Esimene film lõppes vägeva musta võluri Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) vahistamisega MACUSA (Ameerika Ühendriikide võlurikongressi) poolt, tänu Newt Scamanderi (Eddy Redmayne) kaasabile. Kuid nüüd on Grindelwald viinud oma ähvarduse täide ja põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema.

Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore (Jude Law) abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Too annabki nõusoleku, aimamata, millised ohud ees varitsemas on. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse piire ning pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed.

Filmi osatäitjateks on näitlejate ansambel eesotsas Eddie Redmayne'i, Katherine Waterstoni, Dan Fogleri, Alison Sudoli, Ezra Milleri ning Jude Law' ja Johnny Deppiga. Lisaks teevad rolle Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo ja Poppy Corby-Tuech.

“Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd” on lavastanud J.K. Rowlingu käsikirja põhjal David Yates.

"Glass" - kinodes 8. jaanuarist.

Sünopsis: Turvamees David Dunn asub jälitama Kevin Wendell Crumbi, sügavalt häiritud meest, kelles peitud 24 erinevat isiksust. "Glass" on järg M. Night Shyamalani filmidele "Purunematu" ("Unbreakable") ja "Lõhestunud" ("Split").

"Godzilla II. Koletiste kuningas" - kinodes 31. maist.

2014. aastal taaselustatud ameeriklaste versioon "Godzillast" oli piisavalt edukas, et teha filmile ka järg, milles asub nimitegelane võitlema kõikide Jaapani "Godzilla" filmidest tuntud suurimate vastastega. Järgmiseks filmiks on juba 2020. aastal linastuv "Godzilla vs. Kong", milles asub legendaarne koletis võitlusse eelmisel aastal meieni jõudnud "Kong: Pealuu saare" filmist pärit King Kongiga. See kõik kannab nime MonsterVerse ning tõenäoliselt näeme neid filme veel ja veel.

"Shazam!" - kinodes aprillist.

"Shazam!" on DC superkangelaste filmiuniversumi järgmine film pärast "Aquamani".

"Deadly Class"

"Disenchantment"

"Doctor Who" - 11. hooaeg.

"Star Trek: Discovery" - 2. hooaeg.

"The Man in the High Castle" - 3. hooaeg.

"Nightflyers"

"The Orville" - 2. hooaeg.

"Star Wars: The Clone Wars"

"Elavad surnud" - 9. hooaeg.

"Young Justice: Outsiders"

"Titans"

"Supernatural" - 14. hooaeg.

"Riverdale" - 3. hooaeg.

"Patupuhastus" - teleseriaal.

"Roswell, New Mexico"

"Arrow" - 7. hooaeg.

"Legends of Tomorrow" - 4. hooaeg.

"The Flash" - 5. hooaeg.

"Supergirl" - 4. hooaeg.

"The Gifted" - 2. hooaeg.

"Legacies"

"Simpsonid" - 30. hooaeg.

"Preacher" - 3. hooaeg.

"Homecoming"

"Lore" - 2. hooaeg.

"Vikings" - 5. hooaeg.

"Batwoman"

"Better Call Saul" - 4. hooaeg.

"Mars" - 2. hooaeg.

"Mayans M.C"

"Origin"

"Project Blue Book"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid