Järgmine filmihommik toimub juba 14. aprillil kell 11 kinos Coca-Cola Plaza koos lõputut lusti ja üllatusi täis animatsiooni "Imedepark“ erilinastusega. Enne filmi loositakse vingeid auhindu! Filmi vaatame mõnusas vabas õhkkonnas, kus saalis on tavapärasest veidi valgem ja ekraani ees ootavad lapsi mänguasjad. Kohal on ka Pere ja Kodu fotograaf, kes selle toreda sündmuse jäädvustab.

Animatsioon "Imedepark“ räägib 8- aastasest matemaatika- ja inseneriteaduse fännist June’ist, kes koos oma kalli emaga on välja mõelnud tõelise imede pargi. June on seda fantaasiaparki ehitanud kogu elu, aga nüüd, kus ema on jäänud tõsiselt haigeks, pole tüdrukul enam mingit isu Imedepargiga edasi tegeleda. Kuid park, mida tüdruk nii väga armastas, ei jäta June’i mures üksi ja tuleb teda lõbustama koos oma asukate suure sinise unitõbise vastuvõtu-karu Mõmmu, turvaülema okassiga Steve’i, asjaliku metssea Greta, pullivendadest hooldusmehhaanikute koprate Gus’i ja Cooperi ja pargijuhatajast šimpansi Pähkliga.

See on ebatavaline lõbustuspark, kus gravitatsiooni trotsivad karussellid, ameerika raudteed ja vaaterattad vuhistavad kilkavaid külastajaid tuhinal läbi õhu, tänavad on täis värvikaid tegelasi ja imetabased atraktsioonid panevad lapsed vaimustusest õhku ahmima.

Film on dubleeritud eesti keelde. Eesti vaatajate jaoks annavad peategelastele oma hääle Kirke Selirand (June), Marko Matvere (Mõmmu), Janek Joost (Steve), Märt Avandi (Gus), Ott Sepp (Cooper), Raimo Pass (Pähkel), Marilyn Jurman (Greta).

Kõrvalosades teevad kaasa Sanna Püssa, Johannes Härm, Erki Laur, Liisa Pulk, Merit Männiste, Liina Vahtrik, Tõnu Oja, Fatme Helge Leevald, Kait Kall, Mart Toome, Märten Männiste, Rasmus Kull, Timmu Kurm, Jaakob Eik Oja, Theodor Tats, Georg Martin Ilus, Karoli Ojamaa, Liisa Laura Viru, Felix Reinsalu, Frida Gabral, Oliver Paidra, Tobias Aas, Emma Katariina Kaare, Anna Pauliine Kaare, Romet Andreas, Rasmus Andreas, Aleksandra Koel, Mirjam Varik, Ants Andreas, Grete-Liisa Sihver, Armin Altorf, Urmas Jõemees, Urmas Sepp.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid