Kui oled Elisa kasutaja

1. “X-Mehed: Tume Fööniks”

X-meeste saaga on jõudnud järgmise peatükini ja sellele saate kaasa elada Elisa Elamuse videolaenutuse vahendusel! “X-Mehed: Tume Fööniks” uues filmis seisavad X-mehed vastamisi kõige võimsama vastasega, kelleks on üks nende seast, Jean Grey. Kosmoses asetleidnud päästemissiooni käigus tabas Jeani võimas kosmilise jõu laine, mis oleks ta peaagu tapnud. Selgub, et plahvatuses omandatud vägi muutis ta palju tugevamaks, aga ka äärmiselt ebastabiilseks. Kontrolli kaotades teeb Jean haiget neile, kes teda kõige rohkem armastavad, seades ohtu kõik X-mehed. Nad peavad leidma võimaluse päästa Jean, aga ka kogu planeet maaväliste jõudude eest, kes sooviksid kasutada Tumedat Fööniksit relvana.

2. “Godzilla II: koletiste kuningas”

Ka teine selle nädala suur filmisoovitus Elisa videolaenutusest on eeskätt ulmesõpradele. Filmiks on “Godzilla II: koletiste kuningas”. Uues loos võitlevad krüptozooloogia agentuuri Monarch liikmed kangelaslikult jumalalaadsete koletistega, kelle seas on ka võimas Godzilla, kes peab astuma vastamisi Mothra, Rodani ja oma suurima vaenlase, kolmepealise Kuningas Ghidorah’ga. Seni vaid müüdiks peetud iidsed superliigid ilmuvad taas välja ja igaüks neist tahab ülemvõimu saavutada, seades inimkonna eksistentsi suurde ohtu.

3. Elisa Huub

Elisa Huubist leiab palju põnevat vaatamist - näiteks Elisa originaalsarju, mida ei näe kusagil mujal (kusjuures 1.osa nendel sarjadel on vaadatav ka siis, kui teenus pole tellitud), kodumaiseid ja välismaiseid tuntud telesarjasid ning nüüd uudisena ka filme! Filme on igale maitsele, alustades Klassikokkutuleku 1 ja 2 osaga (ära unusta, et 3.osa saab ära vaadata meie videolaenutusest) ja lõpetades Hollywoodi hittidega! Nii Klassikokkutuleku esimesi osasid kui ka ülejäänud Huubi sisu saad vaadata nii palju kordi kui tahtmist on vaid väikese kuutasu eest, 2,99 eur kuus.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

Ulmepõneviku tegevus leiab aset Chicagos, kümme aastat pärast tulnukate sissetungi. Planeet Maa on täielikult sissetungijate kontrolli all ning inimkond on lõhestunud. Suurem osa on asunud ellujäämise nimel tulnukatega koostööle, kuid on inimesi, kes uue elukorraldusega sugugi nii leplikud pole.

Osatäitjad: John Goodman, Ashton Sanders, Vera Farmiga, Kevin Dunn, James Ransone

Režissöör: Rupert Wyatt

Dokumentaalfilmi võttegrupp otsib džunglis peituvat inimhõimu, kuid satub hoopis koletisliku inimsööja otsa... Peaosades John Voight, Jennifer Lopez ja Eric Stoltz.

Osatäitjad: Jennifer Lopez, Ice Cube, Jon Voight, Danny Trejo

Režissöör: Luis Llosa

Kui oled Telia kasutaja

1. "Tolkien”, 2019

Eluloodraama armastatud kirjanikust J.R.R. Tolkienist. Film uurib "Sõrmuste isanda" ja "Kääbikuga" end miljonite raamatusõprade südamesse kirjutanud mehe nooruspõlve.


2. "Kõmuline Buzz” (“Buzz")

Dokumentaalfilmi saab vaadata Telia HBO keskkonnas.


3. “Nullpunkt”, 2014

Tõeliseks publikumagnetiks osutunud noortefilm, mis põhineb Margus Karu samanimelisel bestselleril. Telia klientidele Filmiriiulis tasuta.

Kui oled Netflixi kasutaja

1. "In the Shadow of the Moon"

2. "The Politician"

3. "Better Watch Out"

4. "Disenchantment" - 2. hooaeg

5. "Criminal: UK"

Kui oled Amazon Prime Video kasutaja

1. "Carnival Row"

2. "Undone"

3. "The Boys"

4. "Bad Boys"

5. "Mr. Robot"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid