Telereporterina tuntud Võsumetsa debüütfilm, mis täna õhtul esilinastub, käsitleb sügavuti 21. sajandi trendihaigust – dieedikultust ja iluideaalide järgimise varjupoolt. Toitumishäired ja ületreening põimivad filmis kokku viie inimese lood – neid kõiki ühendab oskamatus oma kehaga suhestuda.

Vaatajani jõuavad eksklusiivsed kaadrid Londoni dieedikultuse vastasest liikumisest, mis kogub hoogu nii avalikult kui ka põranda all. Kehakuvandi uurijad ja toitumisteadlased avavad söömishäirete psühholoogilist tausta ning Suurbritannia kontekstis ka sotsiaalsest ebavõrdsusest tulenevat võimetust oma tervise eest hoolt kanda.

Filmi operaatorid on Fidelia Regina Randmäe ja Norman Tamkivi, helilooja Sven Sosnitski ja monteerija Joonas Laiapea. Ingliskeelne film on üles võetud aastatel 2018–2020 Suurbritannias.

Kokku on programmis #PÖFFTRENDING, mis varem kandis nime Moekino, kuus elustiili ja moodsaid kultuurilisi ning sotsiaalseid nähtusi käsitlevat dokumentaalfilmi.

Rootsi režissööri Johan Skogi nakatavas filmis „Catwalk” vallutavad Rootsi provintsist pärit puudega inimesed New Yorgi moelava, näidates maailmale, et ka puuetega inimestel on õigus unistada ja ma unistusi teoks teha.

„Playboy: mees, kes leiutas jänku” on USA režissööri Jiang Pingi portreefilm graafilisest disainerist Art Paulist, kes töötas ligemale 30 aastat ajakirja Playboy kunstnikuna ja kujundas ka maailma ühe tuntuma kaubamärgi – Playboy jänku.

Briti režissööri Simon Sheridani film „The Real Thing: ühe bändi lugu” vaatleb esimese tõeliselt eduka mustanahalise briti soulansambli The Real Thing ja tema fenomenaalse, 1976. aastal välja tulnud lööklaulu „You To Me Are Everything” lugu.

Filmis „Üks mees ja tema tossud” käsitleb Briti režissöör Yemi Bamiro legendaarsete Air Jordani korvpalliketside fenomeni ning nende sotsiaalset ja kultuurilist tähendust.

Saksa režissööri Jörg Adolph filmis „Puude salapärane elu” levitab Saksa metsnik ja karismaatiline looduse populariseerija Peter Wohlleben puu-usku, süüvides metsa kui tõelise superorganismi saladustesse. Filmi aluseks on samanimeline populaarne raamat, mis on tõlgitud ka eesti keelde.