"Jackass igaveseks" koolivaheaja valitud eriseansid Sinu kinodes Coca-Cola Plaza ja Centrum 25. veebruarist 6. märtsini. Filmi info ja piletid leiad SIIT!

Vaata treilerit:

Enam kui kakskümmend aastat on rühm sõpru teinud lollusi, mis lõpevad pahatihti valusalt kas ühele või mitmele nende seast. 20 aastat tagasi jõudis Jackassi seltskond esmakordselt ka kinolinale, kus nende rumalused osutusid veel edukamaks kui MTV kanalil. Ning nüüd on nad tagasi filmiga "Jackass igaveseks", mis näitab ilmekalt, et mõned inimesed ei võta kunagi õppust. Kaamera ees Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Dave England, Wee Man, Danger Ehren ja Preston Lacy koos mitmete uustulnukatega, lavastajaks taaskord Jeff Tremaine.

Vaatajatele oleks kohane ära tuua esimese filmi alguses kasutatud hoiatus: "Selle filmi trikke esitasid professionaalid. Seega ei tohiks sina ega su rumalad semud katsetada midagi sellest filmist." (The stunts in this movie were performed by professionals. So neither you nor your dumb buddies should attempt anything from this movie.) Teid on hoiatatud!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid