"Kinoveebi Jututuba" on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised."Kinoveebi Jututoa" 149. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Space Force, Vikings Valhalla jpm!)

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele: "King Richard: kasvatades tšempioneid" ja PTA retrospektiivi elamus "Veri hakkab voolama".

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

4:22 Kuulajate mängu teise hooaja 16. osa vastused ja võitja!

6:51 Kuulajate mängu teise hooaja 17. osa! Osale kuulaja/pildimängus: "Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?" Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata reedeks, 04.03 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad kinosaade.ee/kuulajamang-2/

21:02 Saatejuhtide kuulajamäng

43:14 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

Raiko: Downfall: The Case Against Boeing, Ranking of Kings, Vikings Valhalla (2022), Banished from the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside, Space Force

Henryk: Karen (2021), The Book of Boba Fett (2021), Community (2009)

Ragnar: Karen (2021), Encanto (2021), Vikings Valhalla (2022)

1:49:34 Anname hinnangud kinofilmidele: "King Richard: kasvatades tšempioneid" ja PTA retrospektiivi elamus "Veri hakkab voolama".

2:17:41 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisaks leiab meid veel Facebookist, YouTubest ja Twitchist Kinosaade nime alt.
www.facebook.com/kinosaade
https://www.youtube.com/channel/UCeBOcl_yALcrk-U7Ou5BQCw
www.twitch.tv/kinosaade
kinosaade.ee/


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid