“Kiik, kirves ja igavese armastuse puu” on Eesti uue põlvkonna filmitegijate Meel Paliale ja Urmet Piilingu huumoriga vürtsitatud debüütmängufilm.

Elu hammasrataste vahele jäänud noor automehaanik Kiik saab ühel päeval teada, et tema tüdruksõbra südame on võitnud uus noormees. Hingevalust vabanemiseks otsustab Kiik koos filmitegijast parima sõbraga sõita riigi teise otsa, et maha raiuda igavese armastuse puu. Teekond müstilise puuni kujuneb aga okkaliseks, endassevaatavaks ja kriminaalseks.

Osades: Urmet Piiling, Herman Pihlak, Marko Matvere, Andrus Vaarik, Jan Uuspõld, Egon Nuter, Mihkel Raud, Franz Malmsten, Hanna-Ly Aavik, Pirte Laura Lember, Toomas Tross, Valter Uusberg, Raivo Hein.

Koht: Coca-Cola Plaza LUXE 5. saalis

Aeg: 24. märts

Uksed, kingitused ja filmitreilerid: kell 18.30

Auhinnaloos ja film: kell 19.00

Piletid hinnaga 10€, KINOKLUBILISE pilet 9€!


Piletid osta SIIT

Filmiguru on kinosündmuste sari, kus kohtuvad aktiivsed filmihuvilised, et vaadata ära kõige uuem kassahitt, mis hetkel kinodesse jõudmas on! Külalisi ootavad üllatused ja enne filmi algust toimub suur auhinnaloos. Igakuine filmivalik on selline, mis kõnetab noori, nooremeelseid ning huumorit ja action-it hindavat filmisõpra.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid