Eesti esimese Viaplay originaalsarja „Kes tappis Otto Mülleri?“ esilinastuseni on jäänud vaid loetud päevad. Auhinnatud režissööri René Vilbre lavastatud ja Birk Rohelennu kirjutatud pingelise krimidraama osades mängivad teiste hulgas Jaan Rekkor, Tambet Tuisk ning Märt Avandi ja see esilinastub ainult Viaplays reedel, 9. septembril. Sarja esimesele tiiserile saab pilgu heita siin:

Eesti esimese Viaplay originaalsarja taga on kohalikud loovtalendid. Sarja autor on edukas romaanikirjanik Birk Rohelend, kes on loonud ka Eesti ühe populaarsema telesarja „Padjaklubi“, millel äsja lõppes 14. hooaeg. Režissöör on René Vilbre, kelle hiljutiste tööde hulka kuulub üks Eesti kinoajaloo suurimat tulu teeninud triloogia „Klassikokkutulek“ ja komöödia „Eesti matused“. Nüüd on ta andnud elu suurejoonelisele krimisüžeele sarjas „Kes tappis Otto Mülleri?“.

„Krimiseriaalis „Kes tappis Otto Mülleri?“ on kõige põnevam loo ülesehitus. Uuritakse ühte mõrva ja kõik kaheksa kahtlusalust, kellel on oma tugev mõrvamotiiv, peavad andma edasi oma nägemuse juhtunu kohta. Näeme kaheksat erinevat lugu, kaheksat pilku ärimees Otto Müllerile, lisaks kaheksat erinevat portreed tema pereliikmetest. Põnevust lisab fakt, et keset lugu selgub - ka kahel mõrva uurival detektiivil on omad saladused,“ ütles René Vilbre.

Tuntud ärimehe ja endise maadlustähe Otto Mülleri rollis on Eesti staarnäitleja Jaan Rekkor. Peale Jaan Rekkori, Tambet Tuisu ja Doris Tislari peaosades saab sarjas näha mitut tuntud näitlejat, kelle hulgas on Märt Avandi, Evelin Võigemast, Tiina Tauraite, Hilje Murel ning Mait Malmsten.

„Viaplay jutustatavates lugudes on väga tähtis, et esile tuleksid kohalik vaatenurk ja eripära. Seetõttu oleme väga uhked ja rõõmsad, et saame esitleda oma esimest Eesti originaalsarja „Kes tappis Otto Mülleri?“, mis toob kokku mitmed Eesti suurimad talendid nii kaamera taga kui ka ees. Oleme kindlad, et klassikaline krimilugu „Kes tappis Otto Mülleri?“, millele on lisatud mitmed nutikad keerdkäigud, pakub vaatajatele põnevust ka Eestist väljaspool,“ ütles EVP ja Viaplay Groupi sisujuht Filippa Wallestam.

„Kes tappis Otto Mülleri?“ on tootnud Tallinnas asuv Cuba Films, millel on 10-aastane sarjade ja reklaamide tootmise kogemus ning mille tööd on tunnustatud Eesti prestiižsel Kuldmuna auhindade jagamisel. Viaplay Groupi peaprodutsent on Isabelle Hultén.

„Kes tappis Otto Mülleri?“ kaks esimest osa esilinastuvad Viaplays reedel, 9. septembril. Sarjal on kokku kaheksa 40-minutilist osa.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid