Veebipood Kernel pakub võimalust osta ette 8 erinevat pakki, millest võib leida muidugi kinopileti, aga ka filmi stsenaariumi, filmi teemalise särgi, kella, mänguasju täis pakikese, peategelase Aquilari peidetud noa, kapuutsiga jope, peategelase kuju ja isegi ammu. Hinnad algavad 15 dollarist ja lõppevad 1200 juures. 50 dollariline pakike, millega saab kaasa igasugust nänni ja kinopileti, on näiteks juba otsas.

Videomängude äripraktikas on tavaline osta suurte summade eest ette mäng, mis pole veel valmiski, aga filmid pole veel sinna jõudnud. Muidugi saab pileteid ette osta, aga mitte mitu kuud enne filmi linastumist. "Assassin's Creed" on erand, sest samanimelise mänguseeria taga on sellise äripraktika üksi lipulaevu Ubisoft. Film pole tegelikult midagi muud kui klientidele müüdav asi ja Kerneli veebipoe pakutav on selle ehe näide. Praegu ostetud kinopiletid veel ei kehti. Need muutuvad aktiivseks paar nädalat enne filmi linastumist. Piletiomanikud peavad enne kinno suundumist piletid aktiveerima. Samamoodi töötab ka videomängude ette tellimine - kliendid saavad mängu digitaalsel kuju, kuid mängimiseks peab selle kõigepealt registreerima ja kinnitama.

"Assassin's Creed" võib avada ukse uuele turule, kus iga suve suurfilm pakub võimalust osta koos piletiga kokku filmiga seotud mänguasju ja muud nänni. Vanasti müüdi neid eraldi, aga nüüd saab kohe koos piletiga kätte.