Justin Timberlake pole seekordses filmis mitte ainult peaosas, vaid ta on ka "Trollide" muusika produtsent ning mais ilmus ka filmi ametlik teemalugu, mille laulis sisse Timberlake ise.

"Trolle" levitab Eestis Hea Film

Menufilmide "Shrek" ja "Kruudid" loojad toovad teie ette aasta kõige leidlikuma ja naljakama animakomöödia "Trollid". Oktoobrikuus sisenete maailma täis unustamatuid, värvikaid tegelaskujusid ning suurepärast muusikat. Saate tuttavaks ülevoolavalt optimistlike trollidega, kel on pidevalt laulud suus, ning koomiliselt pessimistlike bergenitega, kes tunnevad elust rõõmu vaid siis, kui on värskelt mõne trolli alla neelanud.

Originaalversiooni põhihäälteks on Justin Timberlake ja Anna Kendrick, eesti keeles kingivad neile tegelastele oma hääle Rolf Roosalu ja Saara Kadak.

Lisaks löövad kaasa ja laulavad Hanna-Liina Võsa, Märt Avandi, Andero Ermel,Mart Toome, Garmen Tabor, Elina Purde, Andres Ots ja paljud teised. Filmi eestikeelne dublaaž valmis helistuudios FilmAudio. Tõlkis Mihkel Mõisnik, dublaaži sõnalise osa eest kandis hoolt Peeter Urbla, lauljaid juhendas ja laulis ka ise Jakko Maltis, dublaažiprodutsendi ja helirežissööri ametit pidas Tiina Andreas.

"Trollid" linastub Eesti kinodes 21. oktoobril.

Eestikeelne treiler:

Uusim treiler: