1. "Kong: Skull Island"

Järgmisel aastal naaseb King Kong suurtele ekraanidele filmiga "Kong: Skull Island".

"Kong: Skull Island" peaosades on "Captain Marveli" peaossa määratud Brie Larson, Marveli koomiksifilmides Lokit kehastav Tom Hiddleston ning mees, kes ei vaja tutvustamist ehk Samuel L. Jackson. Teistes osades on John Goodman ("Cloverfieldi tee 10"), Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham ja Toby Kebbell ("Warcraft: Algus").

Kinodes alates 10.03.2017

5. "Kiired ja vihased 8" ("Fast & Furious 8")

Kiired ja vihased 8" on koos "Kiired ja vihased: Tokyo Driftiga" seeria ainsad filmid, milles üks peaosaline ei ole Paul Walker. Näitleja suri 2013. aastal traagilises autoõnnetuses keset seeria seitsmenda osa võtteperioodi. Film saadi siiski tänu Walkeri vendadele valmis ning pühendati täielikult varalahkunud näitlejale.

Kinodes alates 14.04.2017

6. "Muumia" ("The Mummy")

Muumia" on osa Universal Picturesi suuremast plaanist anda uus elu stuudiole kuuluvatele klassikalistele koletisefilmide peategelastele nagu Dracula, Huntmees, Frankestein, Musta laguuni koletis ja isegi nähtamatu mees. Esimene värske tõlgendus oli 2014. aasta "Dracula: Jutustamata lugu".

Nüüd on aga järjekord "Muumia" käes. Kõigepealt tasub meeles pidada, et Tom Cruise'i uus film ei seostu ajavahemikul 1998-2008 ilmunud küllatlki humoorika alatooniga Brendan Fraser'i "Muumia" triloogiaga ega 1932. aasta klassikalise filmiga, kuigi kõik kuuluvad siiski Universali omandusse. Varasemalt on muumia rollis olnud sellised mehed nagu näiteks Boris Karloff ja Arnold Vosloo. Ajad on muutunud ning nüüd astub meeste ridadesse hoopis naine - filmide "Kingsman: Salateenistus" ja "Star Trek tundmatusse" üks staaridest Sofia Boutella.

Kinodes alates 9.06.2017

7. "Transformers: Viimane rüütel" ("Transformers: The Last Knight")

"Transformers: The Last Knight" on osa uuest seeriast, mis sündis Akiva Goldsmani ("Mina olen legend"), Robert Kirkmani ("Elavad surnud" koomiks ja seriaal) ning Netflixi "Daredevili" seriaali 1. hooaja peaprodutsendi Steven DeKnighti sulest.

Kinodes alates 7.07.2017

6. "Mina, supervaras 3" ("Despicable Me 3")

Gru, tüdrukud ja kollased käsilased tulevad taas!

Kinodes alates: 30.06.2017

2. "Wonder Woman"

"Wonder Woman" näitab, kuidas amatsoonide printsessist ja pooljumalannast sai tema kodusaare üks suurimaid kangelasi pärast seda, kui Diana sattus inimeste maailma täis sõda ja vägivalda.
Filmi peaosas on "Kiirete ja vihaste" seeriast ja "Batman vs Superman" filmist tuntud modell ja näitleja Gal Gadot. Kõrvalosas on praegu uue "Star Treki" filmiga kinosid vallutav Chris Pine. Teistes osades on veel Lucy Davis, Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston ja David Thewlis.

Kinodes alates 2017. aasta suvest

3. "Justice League"

Justice League" jõuab kinodesse alles järgmise aasta novembris, kuid juba praegu on huvilistel võimalus järgi vaadata, millised hakkavad välja nägema filmide jaoks täiesti uued tegelased Aquaman, Cyborg ja Flash.
"Justice League" on otsene järg märtsis linastunud DC koomiksifilmide seni suurimale osale "Batman vs Superman: Õigluse koidik". Batman, Superman, Aquaman, Cyborg, Flash ja Wonder Woman moodustavad meeskonna, et võidelda Maad ohustava vaenlase vastu, kelleks on Steppenwolf.

Kinodes alates 2017. aasta talvest

4. "Logan"

Mark Millari "Old Man Logani" koomiksil põhinev film Wolverine'i viimasest seiklusest.

Kinodes alates 2017. aasta kevadest

5. "Galaktika kangeleased 2" ("Guardians of the Galaxy Vol. 2")

Järg 2014. aasta Marveli koomiksifilmile.

Kinodes alates 2017. aasta suvest

6. "Spider-Man: Homecoming"

Esimene Ämblikmehe film, kus on peaosas "Kapten Ameerika: Kodusõjas" tutvustatud Tom Holland.

Kinodes alates 2017. aasta suvest

7. "Thor: Ragnarok"

Kinodes alates 2017. aasta talvest

Just sellin papers with my mate @twhiddleston #parttimejob #thorragnarok @taikawaititi

A photo posted by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on Aug 21, 2016 at 4:33pm PDT