1. Teri Hatcher


Sarja “Meeleheitel koduperenaised” staar Teri Hatcher elas end sageli võtteplatsil välja. Kui Nicollette Sheridan sarja tegija Marc Cherry kohtusse kaebas, tunnistas Cherry, et Hatcher on kõige õelam naine, keda ta teab. Naine olnud võtteplatsil nii nõme olnud, et kui sarja näitlejad hooaja lõppedes seriaali tegijatele tänutäheks kaardi kinkisid, polnud seal ainsana Hatcheri nime.

2. Sean Young


80-ndate kuumim näitleja Sean Young on võtteplatsil sageli purjus olnud. Mitmed režissöörid polnud isegi nõus temaga koostööd tegema, sest ta alkoholiprobleem trumpas ta näitlemisoskuse üle. Oliver Stone oli ta “Wall Streeti” võtetel vallandanud. Lisaks kaebas temaga afääris olnud näitleja James Wood ta kohtusse, et temalt 6 miljonit dollarit ahistamise eest välja nõuda. Young aga ütles hiljuti seltskonnaajakirjale Entertainment Weekly: “Ma tulen tagasi. Keegi ei vääri comeback'i rohkem kui mina!”

3. Jennifer Aniston


Kuigi Jennifer Aniston on alati jätnud mulje, et ta on meie “Sõber”, polnud ta võtetel eriti sõbralik. Eriti oli seda näha lõuna ajal, kus kogu võttemeeskond koos üle tunni lõunatas. Jen aga haaras kiire võiku ja kadus lõunalt ning oli õhtuks võtetel tagasi.

4. Mischa Barton


Mischa Bartoni kohta rääkis tema kolleeg: “Ta oli päris… noh… vastik!” Naisel olnud võtteplatsil kohutav maine olnud. Alguses oli ta kenasti käitunud, aga siis ühel hetkel diivatsema hakanud.

5. Shannen Doherty


Doherty vallandati “Beverly Hills 90210” otse võtteplatsil, kui ta kaasnäitlejate ja produtsentidega kaklema hakkas. “Mul on hea meel, et ta kadunud on,” ütles tema kolleeg Ian Ziering. “Ta ei meeldinud mulle kunagi. Tal oli professionaalsusest palju puudu. Mida iganes, ta on nüüd kadunud. Ta on nüüd ajalugu.”

Aaron Spelling ütles aga: “Nad ütlesid talle, et aitab. Kui sulle helistatakse, et pead kell 6 hommikul võtteplatsil olema ja sa tuled alles kell 10 või 11, siis olen produtsendina veidi vihane.”

6. Katherine Heigl


Heigl on eri allikate sõnul võtteplatsil sageli ebaprofessionaalne. Viimase lekke kohaselt oli ta ühel võttel pärast mõnda aega õues olemist vinguma hakanud, et miks ta seisma peab ja miks ta õues olema peab. Selle peale vastas produtsent, et naisel tasuks tänulik olla, et ta üldse selle osa sai. Muidugi ei reageerinud naine kommentaarile hästi.

7. Lea Michele


“Glee” võtteplatsil olnud allika sõnul polnud Kate Hudson eriti Michele’i käitumist heaks kiitnud. Lea olevat väga ülbe olnud. Ühe tehnikaviperuse tõttu tekkinud pausi ajal oli ta lausa sõrmi nipsutanud ja öelnud: “Noh! Teeme asja ära, mul on õhtuks plaanid!”

8. Tom Cruise


Hollywoodi näitlejannade diivatsemine kahvatub Tom Cruise'i kõrval. Enne kui Tom ühestki uksest siseneb, peab keegi tema ees ust mitu korda avama ja kinni panema, sest väidetavalt peletab see eemale halva energia. Märulistaar on tuntud ka oma kummaliste nõudmiste poolest võtteplatsidel. Kaasnäitlejate sõnul oli tal filmi "Operatsioon "Valküür" " võtete ajal isiklik kohviauto, et saaks ta soovi korral end ruttu kofeiiniga laadida.

9. Nicole Kidman

Ka Nicole Kidman olevat võtteplatsil tõeline diiva. Hollywoodis sahistatakse, et naise hüüdnimede hulka kuuluvad "Majesteet" ja "Jääprintsess". Kidmanile pole kannatust antud ning väidetavalt on ta võtteplatsil kui tiksuv pomm, kes võib iga hetk plahvatada.

10. Salma Hayek


Kui Salma oma tahtmist ei saa, võib terve filmi produktsioon peatuda. Tumedapäine kaunitar nõuab, et keegi ei suunaks oma pilku tema poole, isegi võtteplatsil - kui keegi peaks aga selle apsu tegema, on tüli majas. Kui tema poole vaatajat lahti ei lasta, pole ta nõus edasi töötama.