Arvestades, et Marveli kangelased on jätkuvalt populaarsed ja sel aastal linastus ka kolm ("Galaktika valvurid Vol. 2", "Ämblikmees: Kojutulek", "Thor Ragnarök") väga edukat filmi, siis ei üllata kauaoodatud "Tasujad: Igaviku sõda" edu tõenäoliselt mitte kedagi.

"Igaviku sõja" treilerit vaadati 24 tunni jooksul 230 miljonit korda. Selle uudise kirjutamise hetkel on Marveli ametlikul YouTube'i kanalil olevat treilerit vaadatud üle 84 miljoni korra.

Disney filmistuudioid ootavad ees head ajad: 15. detsembril linastub tõenäoliselt kõik senised avanädalavahetuse rekordid purustav "Star Wars: Viimased Jedid" ning järgmisel aastal lisandub Marveli filmide hulka veel "Must Panter" ja "Ant-Man and the Wasp".

"Tasujad: Igaviku sõda" järg linastub 2019. aastal. Filmil pole veel ametlikku alapeakirja, kuid peaks jätkama esimeses osas pooleli jäänud sündmustikku. 2020. aasta "Galaktika valvurid Vol. 3" peaks olema aga esimene film, mis leiab aset pärast Thanose saabumisega kaasnenud apokalüptilist lahingut kujutavat kahte "Igaviku sõja" filmi.