Filmi peaosades on John Krasinski, kes on ka filmi režissöör ja üks stsenaristidest, ning alati suurepärane Emily Blunt, kes on juhtumisi ka Krasinskiga abielus.

Kunagine "The Office" staar Krasinski astus viimati üles näitlejana näiteks Kathryn Bigelow draamas "Detroit" ja Michael Bay jaoks haruldaselt tõsiseltvõetavas sõjafilmis "13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi", kuid tundub, et tal sai kaamera ees olemisest küllalt ning hakkas hoopis filme lavastama.

See pole tema jaoks esimene lavastajatöö, sest selleks oli 2009. aasta "Brief Interviews with Hideous Men" ning teiseks oli 2016. aasta "The Hollars", kus ta oli samuti üks näitlejatest. Krasinski lavastas ka kolm "The Office" episoodi.

"Kena vaikne kohake" saavutas kriitikute arvustusi koondavas keskkonnas Rotten Tomatoes 35 positiivse hinnanguga 100% heakskiidu ning IMDb senise 1019 hindaja peale on film kogunud hinnangu 8.4.

Filmile tehti isegi omapärane reklaamikampaania, mis ühelt poolt palus inimestel kinosaalis teisi mitte segada, aga teiselt poolt reklaamis filmi, kus peategelased elavad apokalüptilise maiguga maailmas, kus ei tohi eriti ohtlike olendite tõttu teha ühtki üleliigset heli.

Sünopsis: John Krasinski lavastatud õudus-thriller räägib närvekõditava loo Ameerika perekonnast, kes elab idüllilises maakohas keset maisipõlde ning kelle ellujäämine sõltub oskusest teha oma toimetusi hiirvaikselt ja sõna lausumata. Väikeste lastega perekonda piiravad hirmuäratavad võõrolendid, kes kuulevad kõike, kuid ei näe midagi. Niipea kui nad sind kuulevad, langed sa nende saagiks. Olukorra muudab eriti pinevaks asjaolu, et pereema (Emily Blunt) on viimaseid nädalaid beebiootel. Kuidas sünnitada ilma piuksugi tegemata? Kes on need elukad ja mis on nende plaan? Kust nad tulid ja kuidas nende vastu võidelda? Mis on saanud ülejäänud maailmast ja inimkonnast? See pööraselt pingeline jubedik tekitab rohkem küsimusi kui annab vastuseid ning kananahk on vaatajale garanteeritud.