Maailma ühe edukaima bändi kontsertfilm näitab režissöör Mat Whitecrossi juhtimisel nii Coldplay esinemisi kui ka arvukaid lava taga filmitud klippe bändi suurelt globaalselt staadionituurilt. Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod selgitas, et seekordse filmi teeb erakordseks aga see, et lisaks on filmi kogutud enam kui 20 aasta jooksul jäädvustatud eksklusiivset arhiivimaterjali, mida avalikkus saab näha esimest korda.

„Coldplay alustas väikese pubides mängiva kollektiivina ning selles filmis jagab bänd ise oma sõnadega fännidele oma lugu ja teekonda tagasihoidlikust algusest kuni esinemisteni fänne täis staadionitele,“ märkis Novod. Ikooniliste lugude nagu "Fix You“ ja "Viva La Vida“ esitused on filmis kõrvuti intiimsete kaadritaguste hetkedega, mis toovad esile bändiliikmete sõpruse ja vendluse sügavuse.

„Võib öelda, et november on Forum Cinemas kinodes täielik muusikakuu, sest Coldplay filmile eelnevalt linastub esmaspäeval ka Simply Red kontsertfilm ning juba neljapäeval, 15. novembril hullutab noori ülipopulaarne Lõuna-Korea poistebänd BTS oma esimese filmiga "Burn the Stage: The Movie“,“ märkis Novod. „Lisaks on meie novembri Kuufilmiks muidugi suurepärast muusikat täis kauaoodatud suurfilm "Bohemian Rhapsody“, mis portreteerib ikoonilise Freddie Mercury tormilist tõusu muusikataeva eredaimaks täheks“.

"Coldplay: A Head Full of Dreams“ linastub kolmapäeval, 14. novembril Forum Cinemas Tallinna, Tartu ja Viljandi kinodes.