Kui oled Telia kasutaja

“Kõrge lend” ("High Maintenance") — seriaali uue 3. hooaja esimene osa (ning ka eelmised hooajad) on saadaval Telia HBO keskkonnas ning uued osad lisanduvad iganädalaselt kohe pärast linastust USA’s


“Juured” — EV100 filmide sarjast, eksklusiivselt ainult Telia Videolaenutuses!

“Nukusaate mõrvad” ("The Happytime Murders")

“Meg” ("The Meg")


“Pisipäkk” — eesti keeles

Kui oled Elisa kasutaja

"Pisipäkk"
Nädalavahetus koputab uksele, sestap on parim aeg jälle üks kogupere filmiõhtu korraldada. Elisa Elamuse videolaenutusse on selleks puhuks jõudnud eriti äge koguperevaatamine: Pisipäkk! Seiklusfilm “Pisipäkk” rõõmustab igas vanuses vaatajaid, pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud - nimelt inimese. Uudis „pisipäka“ leidmisest paneb lihtsa eluviisiga lumeinimesed aga muretsema, mida nende lumisest kodukülast väljaspool veel leiduda võib. Algab hoogne lugu sõprusest, julgusest ja avastamisrõõmust.

"Röövitud printsess"
Maiuspala väikestele filmihuvilistele! Ükskord ennemuiste elas kusagil maailma serval vägev võlur, kes röövis iga saja aasta järel ühe armunud printsessi, et enda võluväge turgutada. Tütarlapse armastusest jõudu ammutades muutis võlur aga neiud kivikujuks. Kui vangi langeb imekaunis Mila, läheb teda otsima temasse armunud rändartist Ruslan, kelle unistus on saada rüütliks. Teel kohtab noor sangar erinevaid muinasjutulisi tegelasi – tarka kassi, kivist koletist ja kõnelevat pead, kes valvab võlumõõka.

"7 võõrast El Royale'is"
Kui pere nooremad filmihuvilised on oma kodukinoelamused kätte saanud ja magama pandud, on aeg ette võtta üks korralik põnevik! Elisa videolaenutusest pakume selleks puhuks välja värske hiti "7 võõrast El Royale'is", kus seitse kontvõõrast kohtuvad päevinäinud ja tumeda möödanikuga "El Royale’i" hotellis. Võõraid seob vaid see, et neist igaühel on riidekapis rohkesti luukeresid ja samuti valgustkartvaid saladusi, mida maha matta. Ühe saatusliku öö jooksul avaneb kõigil seitsmel võimalus oma pattudele lunastust saada. Seda veel enne, kui nimetatud majutusasutuses täielik põrgu valla pääseb...

"Litsid"
Mart Sanderi populaarse romaanitsükli ainetel valminud ajaloolise draamasarja "Litsid" esimene hooaeg on täies pikkuses ja reklaamivabalt saadaval Elisa Elamuse seriaalimaailma voogedastuskeskkonnas Seriaali valik! Proua Kuke peetavast kõrgema klassi meesteklubist käib läbi kogu toonane poliitiline eliit. On aeg, mil mõne daami põlglik pilk võib pühkida maailmakaardilt terve riigi, ent mängukaartide õige seadmine võib päästa elusid. Mitte keegi ei pääse vaenlasele nii lähedale kui härrasteklubi neiud.

Kui oled TVPlay Premiumi kasutaja


Biograafia, Põnevus, Krimi | USA, Kanada, Hiina | 134 min | 2017
*Oscari nominent: Parim mugandatud stsenaarium.

Molly Bloom (Jessica Chastain) oli tipptasemel suusataja, kes korraldas kümmekond aastat eriti eksklusiivseid, kõrgete panustega pokkerimänge. Naine arreteeriti keset ööd, kui tema maja olid sisse piiranud 17 automaatrelvadega varustatud FBI agenti. Tema klientide hulka kuulusid Hollywoodi tipud, spordistaarid, ärihiiglased ja naise teadmata ka… vene maffia. Molly ainsaks liitlaseks vallapääsenud tormis oli tema advokaat Charlie Jaffey (Idris Elba), kes mõistis, et selles naises on palju enamat, kui kõmupress paista laseb.
“Molly mäng” on ootamatutest pööretest tulvil tõestisündinud lugu, millega teeb oma lavastajadebüüdi Oscari-võitjast stsenarist Aaron Sorkin (“Sotsiaalvõrgustik”, “Steve Jobs”).
Osades teiste hulgas ka Oscari-võitja Kevin Costner, Michael Cera (“Superbad”) ja Chris O’Dowd (“IT Crowd”).
Filmi aluseks on Molly Bloomi autobiograafiline raamat.

Osatäitjad: Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner, Michael Cera, Jeremy Strong, Chris O’Dowd, Graham Greene
Lavastaja: Aaron Sorkin


Märul & Seiklus, Ulme & Fantaasia, Õudus | USA | 103 min | 1999

Ohtlikku kurjategijat Riddickut transporditakse kosmoselaeval vanglasse. Kui laeva tabab meteoriidisadu, ollakse sunnitud tegema hädamaandumine üksikule kõrbeplaneedile. Planeeti valgustavad 3 päikest, aga selgub, et kohe leiab aset 22 aasta pikkune päikesevarjutus. Pimeduse varjus peavad jahti planeedi verejanulised elukad. Ellujäämiseks ühendab Riddick jõud ülejäänud meeskonna ja reisijatega, et töötada välja plaan planeedilt pääsemiseks.
Riddicku saagale aluse pannud hitt on tõusnud kultusfilmi staatusesse.

Osatäitjad: Vin Diesel, Radha Mitchell, Cole Hauser, Keith David
Režissöör: David Twohy


Eesti, Komöödia | Eesti | 92 min | 2017
2017 Kroonika Eesti Meelelahutusauhinnad võitja — aasta film!

Hoogne seikluskomöödia „Sangarid“ viib meid 80ndatesse aastatesse. Kolm Eesti kutti põgenevad Nõukogude Liidust välismaale, et vabas maailmas elada just nii šeffi elu nagu nähtud telesarjades „Miami Vice“, „Knight Rider“ ja „Santa Barbara“. Sõbrad võetakse svenssonitemaal vastu kui tõelised kangelased, kes murdsid läbi raudse eesriide. Kui aga meediakära vaibub, avastavad meie sangarid, et neist on saanud tavalised tülikad sisserändajad. Äraelamiseks tuleb hakata tegema midagi nii nõmedat nagu… töö! Poisid pole siiski loomult allaandjad ja üritavad uute pööraste plaanidega läänemaailmas läbi lüüa. Nüüd aga lähevad asjad hoopis hulluks!

Osatäitjad: Märt Pius, Karl-Andreas Kalmet, Veiko Porkanen, Hendrik Kalmet, Ott Sepp, Marika Barabanštšikova, Tõnu Kark, Andres Dvinjaninov, Esko Salminen
Lavastaja: Jaak Kilmi


Ulme & Fantaasia, Märul & Seiklus | USA | 125 min | 2012
Lauljatar Rihanna näitlejadebüüt!

Film „Hancocki“ lavastajalt! “Lahingulaev” on tohututes mõõtmetes actionirikas seiklusfilm, mille tegevustik leiab aset merel, taevas ja maal, kui meie planeet võitleb ellujäämise nimel ülekaaluka maavälise vastasega.
Peale muusikamaailma superstaari Rihanna relvaspetsialistist allohvitseri Raikesi rollis, näeme ka kogenud kinoveteran Liam Neesonit (“Röövitud”) ja Taylor Kitschi (“John Carter”).
Steve Jablonsky („Transformers“) loodud filmimuusikas võib kuulda kitarrist Tom Morellot („Rage Against The Machine“).

Osatäitjad: Joji Yoshida, Liam Neeson, Alexander Skarsgård, Hamish Linklater, Jesse Plemons, Rihanna
Lavastaja: Peter Berg

“Külalisraamat” (“The Guestbook”)
Komöödia, Rahvusvaheline | USA | 2017
(Sari, 1. hooaeg)

Esmajärgulise näitlejaskonna ja terava huumoriga komöödiasari väikese mägilinna elanikest ning nende koomilistest kokkupuudetest linna külastavate pööraste turistidega. „Külalisteraamatu“ autor Greg Garcia on loonud ka hitt-sarja „Minu nimi on Earl“ (Emmy võitja, Kuldgloobuse nominent).

Kui oled Netflixi kasutaja

"Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes"

"FYRE: The Greatest Party That Never Happened"

"American Crime Story"


"Pitch Perfect"


"Two Weeks Notice"