Eestis saab "Troonide mängu" kõiki varasemaid hooaegu ja episoode järelvaadata Telia TV-s pakutava HBO teenuse vahendusel ning suur hulk inimesi on seda võimalust aktiivselt ka kasutanud. Alates eelmise aasta septembrist, mil HBO sarjade ja filmide keskkond Eestisse jõudis, on ainuüksi "Troonide mängu" esimese hooaja esimest episoodi vaadatud ligi 10 000 korda. Sellele järgnevad siis juba kõik teised episoodid erinevate hooaegade kaupa.

Kokku on "Troonide mänguga" seotud erinevat sisu järelvaadatud juba sadu tuhandeid kordi.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik tunnistas, et sedavõrd suur huvi ühe sarja ning eriti selle varasemate osade vastu tuli meeldiva üllatusena.

„Kuigi Telia TV HBO keskkonnas on üleval lai valik erinevaid sarju, filme ja dokumentaale, on "Troonide mäng" neist vaieldamatult kõige populaarsem. Meil on väga hea meel selle üle, et paljud sarja austajad on eelnenud hooaegu ja episoode järelvaadates asunud värskendama oma mälu, et võtta peagi algavast viimasest hooajast maksimum,“ ütles Kiik.

Tema sõnul on lisaks sarja varasematele osadele üsna aktiivselt vaadatud ka minisarja, kus tutvustatakse "Troonide mängu" erinevaid suguvõsasid ja tegelaskujusid.

"Troonide mängu" viimase hooaja avaosa jõuab Eestisse esmaspäeval, 15. aprillil ning seda näeb Telia TV HBO keskkonnas. Samas on saadaval ka kõik varasemad hooajad ja episoodid.

Kokkuvõte 8. hooajale eelnevatest sündmustest:

Kolm uut õrritajat: