Filmikriitikute hinnanguid koondava Rotten Tomatoesi koondhinnang on praegu 96% (varajastel hommikutundidel oli 98%) ja kui vaadata varasemaid skoore, siis ületab seda 22 Marveli Kinouniversumi hulgast ainult "Must panter", mille heakskiit jäi pidama 97% juures.


Praeguseks on juba filmikriitikute arvustused ilmunud, aga kõigepealt jõudsid internetti kriitikute ja ajakirjanike esmased reaktsioonid ja kui neid uskuda, siis vastab "Lõppmäng" kõikidele ootustele ja enamgi veel.

Sünopsis: Universum on varemeis, sest Thanos (Josh Brolin) tegi täpselt seda, mida lubas, pühkides ühe sõrmenipsuga minema poole kõigist elusolenditest. Kapten Ameerika (Chris Evans), Raudmees (Robert Downey Jr.), Must Lesk (Scarlett Johansson), Thor ja teised allesjäänud Tasujad koondavad oma read, et pöörata tagasi Thanose poolt tehtu ning taastada kord universumis.

Eepiline ulmeseiklus "Tasujad: Lõppmäng" on suurejooneliseks finaaliks 2008. aastal "Raudmehega" alanud saagale. Osades Chris Evans ("Kapten Ameerika: Esimene tasuja"), Robert Downey Jr ("Raudmees"), Scarlett Johansson ("Kapten Ameerika: Talvesõdalane"), Chris Hemsworth ("Thor: Ragnarok"), Paul Rudd ("Sipelgamees ja Vapsik"), Mark Ruffalo ("Tasujad: Ultroni ajastu"), Karen Gillan ("Galaktika valvurid"), Jeremy Renner ("Tasujad"), Danai Gurira ("Must Panter"), Brie Larson ("Kapten Marvel"), Don Cheadle ("Raudmees 2"), Josh Brolin ("Deadpool 2") jt. Lavastajateks Joe ja Anthony Russo ("Tasujad: Igaviku sõda"), stsenaristideks Christopher Markus ja Stephen McFeely ("Tasujad: Igaviku sõda", "Kapten Ameerika: Kodusõda").