Kui oled Elisa kasutaja


1. Meie videolaenutusse on jõudnud film “Soosik”, mis kandideeris koguni kümnele Oscarile ja tõi koju parima naispeaosatäitja Oscari. Selle sai Olivia Colman, kes mängib eluloolises draamas/komöödias, 18.saj alguses Inglismaa kuninganna Anne’i , kes osaleb meeleldi ekstravagantsetel üritustel, kuid olulisemad kohustused lükkab ustava sõbratari Sarah (Rachel Weisz) kaela. Sarah kutsub palee toateenijaks veetleva nõbu Abigaili (Emma Stone). Kui need kolm kuritahtlikku naist hakkavad tunnetama armastuse varjatud piire erineval moel, saab petlikuna näiv kuninglik rahu peagi rikutud ja valla päästetakse manipulatsioonid ja salasepitsused.

2. Eesti üks vaadatuimaid seriaale “Pilvede all” sai omale järje ka kinolinal. Film võeti kinopubliku poolt hästi vastu ja nüüd on film “Neljas õde” nähtav ka Elisa videolaenutuses! Seriaalist tuttavad kolm õde Piret, Mari ja Kertu saavad ootamatult teada, et neil on üks õde veel. Rabav uudis paneb proovile peresisesed suhted ja paneb küsima, miks on ema tütarde eest oma esiklapse olemasolu varjanud. Kui ootamatult välja ilmunud õde otsustab oma ema ja kolme õega kohtuda, saavad alguse sündmused, mida keegi ei osanud oodata. Kui olete seriaali suur austaja, siis on vaatamine kohustuslik!

3. Naljakuu hakkab vaikselt lõppema ja seetõttu soovitame kindlasti ära vaadata mõnus komöödia “Lõbus perekond”, kus boonusena naerutavad meid meie oma armastatud Eesti näitlejad! Tegu on Eesti-Armeenia koostöös valminud mängufilmiga “, mida saate eksklusiivselt vaadata hetkel vaid Elisa videolaenutuses! Pisut lähemalt ka filmi süžeest: peategelane Artur (Armen Arushanjan) unistab filmitegija karjäärist. Ent tema vanaisa arvates on Artur just õige mees jätkama perekonna kuulsat veiniäri. Kui aga eestlasest veinieksperdi hävitava kriitika tõttu ähvardab nende veiniäri krahh, nõustub Artur sõitma Tallinnasse, et lahendada raske olukord ning ühtlasi kohtuda ka noormehe stsenaariumi vastu huvi tundnud produtsendiga. Tallinnas satub Arturi teele iseteadev, teravkeelne ja lolluse suhtes sallimatu ettekandja Ingrid (Saara Kadak). Peagi on noored teineteisel turjas kinni ning sündmused võtavad sootuks ootamatu suuna.

Lisaks Saarale ja Armenile teevad filmis kaasa veel Merle Palmiste, Andrus Vaarik, Mattias Naan, Tigran Gevorkjan, Liina Vahtrik, Mart Toome, Andres Dvinjaninov, Elina Reinold, Ain Mäeots ning armeenia staarid Aramo, Arman Navasardjan ja Vigen Stepanjan. Mõnusat nautimist!


Kui oled TVPlay Premium kasutaja


"Leaving Neverland" (2019) - 1. osa ja 2. osa.

Eksklusiivselt ainult TVPlay Premiumis!

"Lahkudes Neverlandist" ("Leaving Neverland") on maailma šokeerinud kaheosaline dokumentaalfilm kahest mehest, kes meenutavad lapsepõlves kogetut ning räägivad südantlõhestava loo sellest, kuidas popkuningas Michael Jackson neid seksuaalselt ahistas. James Safechuck, tollal 10-aastane ning Wade Robson, seitsmene, sõbrunesid Jacksoniga, kui kes kutsus poisid oma muinasjutulisse maailma. Jahmatav inervjuu nüüdseks täiskasvanud meestega maalib sünge pildi pikaajalisest ärakasutamisest, valelikkusest ja vastandlikest tunnetest, mida ohvrid ise tunnevad.


Kui oled Telia kasutaja


1. "Troonide mängu“ 8. hooaja tutvustus ning paljastused

Erilised dokumentaalsarjad, mis heidavad pilgu uue 8. hooaja kulisside taha ja näitavad, kuidas valmisid viimase hooaja kõik osad. Eksklusiivsed intervjuud ning sarja siiani nägemata võttepaigad on kättesaadavad Telia HBO keskkonnas.

2. Stand-up show "Oma Jope"

3. "Jäneseurg" ("Rabbit Hole") – Telia klientidele tasuta saadaval Filmiriiulis

4. "Õhtukool" ("Night School")

5. "Mänguasjapoe saladus“

Kui oled Netflixi kasutaja


1. "Chambers"


2. "Bonding"

Kui oled Amazon Video Prime kasutaja

1. "The Office"


2. "House"