Jessie Buckley kehastas Ljudmilla Ignatenkot (üleval vasakul), kes oli kiiritushaigusse surnud Vassili Ignatenko abikaasa. Ljudmilla elab praegu oma pojaga Kiievis. Adrian Rawlins kehastas Nikolai Fomini (üleval paremal), kes saadeti Tšernobõli eest vastutavana 10 aastaks töölaagrisse, kuid naases hiljem tööle Kalinini tuumjaama.

Jared Harris kehastas Valeri Legasovit (all vasakul), kes oli Kurtšatov aatomienergia instituudi direktori asetäitja ja osa meeskonnast, kelle ülesandeks oli Tšernobõli tuumakatastroofi uurimine ja hullema ära hoidmine.

Legasov võitles pikalt selle nimelt, et Tšernobõlis toimunu tuleks avalikkuse ette, kuid kaks aastat pärast Tšernobõli katastroofi ja päev enne lõplike uurimistulemuste esitamist poos Legasov end üles. Ta oli ka varem üritanud enesetappu sooritada. Põhjuseks loetakse Nõukogude Liidu tsensuuri ja saladusi selles osas, mis puutus Tšernobõli katastroofi põhjustesse. Kaheksa aastat pärast surma kuulutas president Boriss Jeltsin Legasovi Vene Föderatsiooni kangelaseks pingutuste eest tuua avalikkuse ette tõde Tšernobõlis toimunu kohta.

David Dencik kehastas Nõukogude Liidu viimast riigipead Mihhail Gorbatšovi (all paremal).

Alloleval pildil on teiste hulgas välja toodud veel Stellan Skarsgard (Boris Štšerbina), Sam Troughton (Aleksandr Akimov), Adam Nagaitis (Vassili Ignatenko), Paul Ritter (Anatoli Djatlov) ja Con O’neill (Viktor Brjuhhanov).