Elisa TV-teenuste valdkonna juhi Silver Soomre sõnul on Eurovisioon olnud alati eestlaste seas väga populaarne. „Maailma suurim telesaade läheb jätkuvalt vaatajatele korda. Ülimalt populaarsed on nii mõlemad poolfinaalid kui ka laupäevale jääv Eurovisiooni finaal ehk grand final.“

Maailmas ülimenuka sarja "Troonide mängu“ vähene edu Eestis on TV-teenuste juhi sõnul mõneti ootuspärane, sest kodumaised seriaalid on Eesti vaatajaid - nii suuremaid kui väiksemaid - alati rohkem kõnetanud.

Enim vaadatigi mais järelvaatamisest tänavust Eurovisiooni lauluvõistlust. Kodumaisest meelelahutusest oli mitmendat kuud järjest vaadatuim "Pilvede all". Populaarsed olid ka "Kättemaksukontor“, "Kuuuurija“ ja "Kaks kanget Sovetistanis“. Tõenäoliselt viimaseid kordi jõudsid teletoppi ka "Roaldi nädal“ ja "Radar“, mis on viimase aasta jooksul olnud ühed järelvaadatuimad saated Elisa Elamuses.

Filmidest oli Elisa Elamuse järelvaatamises populaarseim lõbus eesti keelne multifilm "Välk“. Teiste seas olid populaarsed ka möödunud kuul enim vaadatud "Shrek nüüd ja igavesti“, "Doktor Strange“ ja "007: Spectre“.

Videolaenutuse edetabeli tippu jõudis aastaaega trotsides eesti keelne jõulufilm "Grinch“, kus teiste seas andsid lõbusatele tegelastele oma hääle Sergo Vares, Evelin Võigemast, Priit Võigemast ja Loviise Võigemast.

Muuhulgas oli populaarne ka vanameistri Clint Eastwoodi tõsielul põhinev draamafilm "Muul“, kus 90-aastane aiandustöötaja asub Mehhiko kartelli jaoks tööle narkomuulana ja kriitikute arvates üks möödunud aasta halvimaid filme "Holmes ja Watson“.

Mai järelvaatamise telesaadete TOP:

 1. Eurovisiooni Lauluvõistlus 2019. ETV
 2. "Pilvede all" KANAL2
 3. "Kättemaksukontor" TV3
 4. "Kuuuurija" KANAL2
 5. "Kaks kanget Sovetistanis" TV3
 6. "Meie aasta Aafrikas" KANAL2
 7. "Roaldi nädal" KANAL2
 8. "Pealtnägija" ETV
 9. "Selgeltnägijate tuleproov" TV3
 10. "Radar" KANAL2


Mai filmide TOP:

 1. "Välk" TV3
 2. "Doktor Strange" TV3
 3. "Shrek nüüd ja igavesti" TV3
 4. "007: Spectre" TV3
 5. "Kodu" TV3
 6. "Avatar" TV3
 7. "Pahupidi" TV3
 8. "Tulevikumaa" TV3
 9. "Džungliraamat TV3
 10. "2012" TV3


Mai videolaenutuse TOP:

 1. "Grinch"
 2. "Põgenemistuba"
 3. "Muul"
 4. "Ämblikmees: Uus universum"
 5. "Holmes ja Watson"
 6. "Meelerahu"
 7. "Kursk"
 8. "Surelikud masinad"
 9. "Miss Bala 2019"
 10. "Roheline raamat"