Kui oled Elisa kasutaja


1. “Võta või jäta”

Taaskord on Elisa Elamuse videolaenutusse lisandunud midagi eestimaist! Seekordseks uueks tulijaks on film EV100 filmiprogrammist - “Võta või jäta”. Filmi peaosas särab Reimo Sagor! Mida teeksid sina, kui ühel päeval pandaks su kätele vastsündinud laps ja öeldaks: võta või jäta! Ühel unisel laupäevahommikul saab 30-aastane ehitaja Erik jalustrabava uudise: endine tüdruksõber Moonika, keda mees pole pool aastat näinudki, on just lapse sünnitanud. Tüdruku. Naine ise pole emaduseks valmis ja kui mees last endale ei taha, läheb tüdrukuke lapsendamisele. Võta või jäta on lugu Eriku pikast, keerulisest ja kohati koomilisest isaks kasvamise teekonnast. Lugu, mille käigus tavalisest eesti mehest saab igapäevaelu kangelane, Superman, kes on oma isaduse eest valmis küünte ja hammastega võitlema. Mis teeb isast isa?

2. “Lõks” - 2. hooaeg.

Järgmisel nädalal jõuab TV3 eetris lõpule populaarse krimisarja “Lõks” 2.hooaeg. Elisa klientidel on olnud võimalus terve hooaja vältel seda sarja meie Seriaalimaailmast ette vaadata! Näha ära süžeeliinid ja edasiarendused veel enne kõiki teisi, kes kannatamatult ootavad, millal järgmine osa telekanalil linastub. Nüüd on võimalus ära vaadata enne kõiki teisi ka hooaja kõige viimane osa ja saada teada kes on süüdi ja kes mitte ning mis lõpuks juhtub! Loomulikult on Seriaalimaailmas vaadatav ka sarja 1.hooaeg ja terve ülejäänud 2.hooaeg. Sarja peategelased on noor mõrvarühma juht Maria ja arvutinohikust Alex, kelle vastuolulised isikupärad ning vürtsikad vastasseisud aitavad lahendada ka esmapilgul võimatuna tunduvad juhtumid.

3. “Hacksaw Ridge'i lahing”

Filmimaailmast soovitame vaadata filmi “Hacksaw Ridge'i lahing”, mis on erakordne tõestisündinud lugu sõjaväeteenistusest keeldunud Desmond Dossist (Andrew Garfield), kes päästis Okinawas II maailmasõja veriseima lahingu käigus 75 meest, ilma et oleks kordagi relvast tulistanud. Kuna Desmond polnud nõus inimesi tapma, sai temast hämmastav kangelane, kes oma eluga riskides päästis sõjaväearstina kümneid võitluskaaslasi. Ta oli II maailmasõja ajal ainus Ameerika sõdur, kes võitles eesliinil ilma relvata.


Kui oled TVPlay Premium kasutaja

"Siberi ekspress“ ("Transsiberian", 2008)

Ameerika abielupaar, Roy ja Jessie, sõidavad rongiga Pekingist Moskvasse, olles teel koju ühest kristlikust misjonikeskusest Hiinas. Rong liigub mööda Trans-Siberi raudteed. Nad valisid selle teekonna, et saada uusi kogemusi. Reisi vältel tutvuvad nad teise abielupaariga, kes tegelevad pisut vähemjumalike toimetustega, mis panevad Roy ja Jessie korduvalt eluohtlikku olukorda.

Osatäitjad: Ben Kingsley, Emily Mortimer, Woody Harrelson

Režissöör: Brad Anderson


Kui oled Telia kasutaja

1. "Jett“ ("Jett“)

Uue seriaali esimene osa on kättesaadav Telia HBO keskkonnas ning uued episoodid lisanduvad iganädalaselt.


2. WTA Birmingham tenniseturniiri mängude otseülekanded Telia LIVE kanalis

Täpsema ajakava on nähtav kanali telekavas.


3. "Pimekohting“ ("Man Up“) – Telia klientidele Filmiriiulis tasuta

4. "Ootamatu sõprus“ ("The Upside“)

5. "Bändipoisid“ ("Los Bando“)

Kui oled Netflixi kasutaja


1. "Jessica Jones" - 3. hooaeg