"Jumanji: Tere tulemast džunglisse" oli 2017. aastal üks kolmest Dwayne Johnsoni hitist. Samal aastal linastusid ka "Kiired ja vihased 8" ja "Rannavalve". Viimane polnud küll nii edukas, aga kindlustas siiski tõsiasja, et Johnson on edukamaid Hollywoodi näitlejaid.

2018. aastal nägime teda veel kolmes filmis: "Rampage: Purustajad", "Pilvelõhkuja" ja "Fighting with My Family". Esimesed kaks olid samuti väga edukad, aga hea oli neist siiski ainult "Fighting with My Family", mis Eesti kinodesse ei jõudnud.

2019. aasta esimene Johnsoni filmi oli suurepärane "Shazam!", mille juures töötas näitleja produtsendina. Augustis asub Johnson taas peaossa "Kiirete ja vihaste" filmiseeria esimeses haruloos "Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw" ning 13. detsembril näeme teda taaskord "Jumanji" Dr. Smolder Bravestone'i rollis.

"Jumanji: Tere tulemast džunglisse" oli uus nägemus 1995. filmist "Jumanji", mille peaosas säras Robin Williams. Toonane film rääkis poisist, kes sattus lauamängu ning tõi sealt pääsedes endaga reaalsesse maailma kaasa täieliku kaose. Uus "Jumanji" film, milles vahetati lauamäng videomängu vastu, keskendus rohkem mängumaailmale. Teine film "Jumanji: Järgmine tase" viib esimesest osast tuntud tegelased tagasi mängumaailma, aga seekord on mängu tegelaste rollid vahetunud.