Kui oled Elisa kasutaja


1. "Kapten Marvel"

Videolaenutusse on jõudnud järjekordne Marveli kinouniversumi suurteos “Kapten Marvel”, mis igal koomiksisõbral ja ulmekafännil tuleks kindlasti ära vaadata! Selles jälgitakse, kuidas kartmatust lendurist Carol Danversist (Brie Larson) saab üks selle universumi võimsamaid kangelasi. Samal ajal kui Maale läheneb kahe tulnukarassi vaheline, mitmeid galaktikaid hõlmav sõda, leiab Carol end koos Nick Fury (Samuel L. Jackson) ning veel mitme uue tuttavaga selle ohtliku keeristormi keskmes.

2. “Kuidas taltsutada lohet 3”

Lastele on koolivaheajal pakkuda mõnus maiuspala – Elisa videolaenutusest leiab pika animafilmi “Kuidas taltsutada lohet 3”. Seda loomulikult eesti keeles! Filmi kolmandas osas on Kokutis nüüd koos Astridiga Berki saare pealike paar ning loonud oma kodukülast lustliku segasumma paradiisi lohedele ja viikingitele. Kui naissoost Öise Raevu ootamatu ilmumine langeb kokku suurima ohuga, millega nende küla on eales pidanud silmitsi seisma, peavad Kokutis ja Hambutu lahkuma armsalt Berkilt, et rännata peidetud maailma, mida seni vaid legendiks peetud. Pöörase seikluse käigus selguvad tegelaste tõelised saatused ning lohe ja tema ustav ratsanik võitlevad kuni maailma ääreni välja, et kaitsta kõike seda, mis nende südamele kallis. Film on dubleeritud eesti keeles ning Eesti vaatajate jaoks annavad peategelastele oma hääle Mikk Jürjens (Kokutis), Liisa Pulk (Astrid), Marko Matvere (Süngur), Tõnu Oja (Molu) jpt.

3. "Rahva teener"

Eksklusiivselt Elisa Seriaalimaailmast leiad nüüd eestikeelsete subtiitritega Ukraina seriaali “Rahva teener”, tänu millele sai Ukraina uueks presidendiks just Volodõmõr Zelenski! Tegu on poliitilise komöödiaga, kus Zelenski mängib tavalist ajalooõpetajat, kellest saab Ukraina president. Seriaalis üritab ta elada edasi tavalist elu, mitte kasutada ära n-ö presidendi privileege ning töötab tugevasti, et ehitada üles uus riik ja võidelda korruptsiooni ning bürokraatia vastu. Tundub, et tegu on suurepärase näitlejaga, kes mängis oma rolli nii usutavalt, et ta valitigi ka päris elus Ukraina presidendiks ja seda väga suurelt oma konkurente edestades! Vaata oma silmaga, mis sari sellise põneva tõsielu süžee jaoks tee sillutas. Sarja leiad Seriaalimaailmast ja korraga on nähtav terve esimene hooaeg!


Kui oled TVPlay Premium kasutaja

Peter Parker oli täiesti tavaline, nohiklik koolipoiss. Ühel päeval hammustab teda geneetiliselt muundatud ämblik ning Peter hakkab pärast seda enda juures tajuma üliinimlikke võimeid nagu võrkulaskvad käed ja üliinimlikud refleksid. Ükspäev tapetakse aga Peteri onu ning ta otsustab enda võimeid kasutada kuritegevuse vastu võideldes.

Osatäitjad: Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco, J.K. Simmons, Joe Manganiello

Režissöör: Sam Raimi

Sam Raimi lavastatud Oscariga pärjatud seiklusmärulis kehastab Tobey Maguire Peter Parkerit, kes üritab leida elus tasakaalu, olles samaaegselt ülikoolitudeng ja superkangelane.

Osatäitjad: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, J.K. Simmons, Willem Dafoe, Elizabeth Banks, Bruce Campbell, Stan Lee

Režissöör: Sam Raimi

Peter Parker (Tobey Maguire) on viimaks ometi saanud tasakaalu oma suhte MJ-ga (Kirsten Dunst) ning superkangelase kohustused. Aga eemalt on lähenemas torm. Samal ajal, kui rahvas imetleb Ämblikmeest, püüab Peteri tähelepanu Gwen Stacy (Bryce Dallas Howard), kellest saab tänu poisi liigsele enesekindlusele MJ jaoks tõsine rivaal.

Ämblikmees peab samas astuma vastu kahele eriti ohtlikule vastasele (Thomas Haden Church ja Topher Grace), kelle tohutu jõud ja piiritu tasumisjanu seavad ohtu Peteri ja kõik, kes talle kallid on.

Osatäitjad: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace, Bryce Dallas Howard, J.K. Simmons, Elizabeth Banks, Willem Dafoe, Stan Lee, Joe Manganiello

Režissöör: Sam Raimi


Kui oled Telia kasutaja


1. "Eufooria“ ("Euphoria“)


Seriaali esimesed osad on kättesaadavad Telia HBO keskkonnas ja uued osad lisanduvad iganädalaselt.

2. "Läbimurre“ ("Breakthrough“)


3. "Palju õnne surmapäevaks 2“ ("Happy Death Day 2U“)

4. "Orkaanirööv“ ("The Hurricane Heist“)

5. "Väike draakon Kokosaurus: Seiklus džunglis“


Kui oled Netflixi kasutaja

1. "The Beguiled"


2. "Stranger Things 3"

3. "As Good As It Gets"

4. "Corpse Bride"

5. "Mama"


Kui oled Amazon Prime Video kasutaja


1. "Top Gun"

2. "Man of Fire"

3. "The Terror"

4. "Fleabag"

5. "Once Upon a Time In Mexico"