Kui oled Elisa kasutaja

1. "Greta"

Elisa videolaenutuse uute filmide kaustast leiab nüüd põnevusdraama “Greta”. New Yorgis läbi lüüa üritav armas ja naiivne noor naine Frances (Chloë Grace Moretz) viib metroost leitud käekoti otsekohe selle omanikule tagasi. Omanik Greta (Isabelle Huppert) on ekstsentriline prantslannast klaveriõpetaja, kes armastab klassikalist muusikat ja on piinavalt üksildane. Hiljuti ema kaotanud Frances saab lesest Gretaga üsna ruttu lähedaseks. Neist saavad peatselt sõbrad, kuid Greta emalik võlu hakkab kaduma ja muutub hoopis häirivaks, kui Frances avastab, et Greta elus pole miski selline, nagu näib.

2. "Hundid ja lambad: suur sigadus”

Teine uus tulija Elisa videolaenutuses on eestikeelne kogupere animafilm “Hundid ja lambad: suur sigadus”. Mõnus vaatamine pikkadel suvevaheaja päevadel, kui päike õues kõrvetam hakkab. Film näitab lammaste ja huntide küla põnevat elu. Külas valitseb kord ja rahu kuni saabuvad kaks ootamatut külalist – polaarrebane ja pisike utt. Keegi ei oska arvatagi, et nendega kaasneb surmaoht. Ühendatud hõimu uus juht Hall peab nüüd veenma lambaid ja hunte, et koos töötades on võimalik ükskõik kui suurest probleemist või tõsisest olukorrast võitu saada, sest ühtsuses peitubki jõud!

3. “Detektiiv Anna”

Seriaalimaailma on lisandunud uue seriaali “Detektiiv Anna” esimesed osad. Loo keskpunktiks on väikeses Zadonski nimelises linnakeses elav noor neiu Anna Mironova. Juba lapsepõlvest saadik oli Anna õnnistatud terava mõistuse ning tundlikkusega. Ristpistele eelistab ta kihutada kummalise jalgrattaga, kanda laiasid kottpükse, jõudes moest ette, ning öelda oma mõtteid julgelt välja. Ühtäkki saabub ühel päeval Peterburist provintsilinna uurija Jakov Štolman, et uurida salapäraste kuritegude seeriat. Olles terava mõistusega, tähelepanelik ja pragmaatiline, järgib ta loogikat ning usaldab vaid fakte. Tervet linna hirmu all hoidvate salapäraste mõrvarite tagaajamine seob omavahel kahe teineteisest niivõrd erineva peategelase saatused. Igatahes kütkestab ambitsioonikat pealinnauurijat provintsineiu Anna võime näha teistele nähtamatut ja ennustada tulevikku.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

Nähes vaeva vihaste venelaste, Briti salaagentide, oma ülipikkade jalgadega naise ja rahvusvahelise terroristiga, peab elurõõmus kunstikaupmees ja poole kohaga suli Charlie Mortdecai (Johnny Depp) reisima teisele poole maakera. Relvastatuna vaid oma hea välimuse ja eriline sarmiga, peab ta leidma varastatud maali, mis kuulujuttude põhjal peidab endas natside kullaga täidetud salajase pangakonto koodi.

Osatäitjad: Ewan McGregor, Gwyneth Paltrow, Johnny Depp, Olivia Munn, Paul Bettany

Režissöör: David Koepp

Selleks, et päästa oma sureva isa elu, sõlmib noor trikirattur Johnny Blaze (Nicolas Cage) lepingu Mefistotelesega (Peter Fonda) ning lahkub kurbusega oma elu suurimast armastusest Roxanne’ist (Eva Mendes). Aastaid hiljem kohtuvad nad taas. Tüdrukust on saanud edukas reporter, Johnnyst aga Ghost Rider, ”põrgu pearahakütt”, kelle ülesandeks on võidelda põgenenud deemonite ja muu üleloomuliku rämpsuga. Nüüd vajab Mefistoteles Johnny abi, et nurjata oma poja (Wes Bentley) plaan kõrvaldada allmaailma valitseja troonilt ning tuua põrgu üles, maapinnale.

Osatäitjad: Nicolas Cage, Wes Bentley, Eva Mendes, Sam Elliott

Režissöör: Mark Steven Johnson

Lähitulevikus on pea kõik eluvaldkonnad tihedalt põimunud tehnoloogiaga, ent on inimesi, kes on tõrksamad tehnoloogiast sõltuva eluviisiga kaasa minemast. Üks selline mees, end tehnofoobide hulka arvav Gray Trace, on sunnitud oma maailmavaadet ümber hindama, kui jõhkra röömise käigus tapetakse tema abikaasa ning mees ise jääb halvatuks. Jalule saamiseks ning kättemaksuiha rahuldamiseks laseb raevunud lesk oma kehasse kõrgtehnoloogilise implantaadi, mis taastab mehe liikumisvõime ja enamgi...

Osatäitjad: Logan Marshall-Green, Benedict Hardie

Režissöör: Leigh Whannell

Kui oled Telia kasutaja

1. "Otsingul“ ("Looking“)

Seriaali kõiki episoode saab vaadata Telia HBO keskkonnas.

2. "Skandinaavia vaikus“ – eksklusiivselt ainult Telia Videolaenutuses!

3. "Richardi hüvastijätt“ ("The Professor“)

4. "Jackie“ – Telia klientidele Filmiriiulis tasuta

5. "Dilili Pariisis“ ("Dilili à Paris“)

Kui oled Netflixi kasutaja

1. "Another Life"

2. "Lost in Space"

3. "Orange is the New Black" - uued osad

4. "Do the Right Thing"

5. "Magnolia"

Kui oled Amazon Prime Video kasutaja

1. "The Boys"

2. "The Expanse"

3. "Waterworld"

4. "Hot Fuzz"

5. "Scott Pilgrim vs. the World"