Videos on näha, et osad kustutatud stseenid on poolikute efektidega, aga selleks on ka mõjuv põhjus. Kui mõni stseen või kaader kinoversiooni ei jõua, siis ei hakata seda hiljem enam DVD ja Blu-ray väljalaske jaoks lõpuni tegema. See on lihtsalt liiga kallis.

"Tasujad: Lõppmäng" alustas maailma ja ka Eesti kinodes 26. aprillil, kuid Disney andis filmile veel ühe tõuke, et saada endale maailma enimteeniva filmi rekordi. Selleks tõukeks oligi see, et film linastus 28. juunil USA kinodes uuesti, aga seekord kustutatud stseenidega, mis jõudsid hiljem ka DVD ja Blu-Ray peale.

"Tasujad: Lõppmäng" purustas pärast 22. aprilli esilinastust nii USA kui ka maailma kinokassade avanädalavahetuse rekordid, aga sellega film ei piirdunud, sest siis asus Marveli Kinouniversumi 3. faasi lõpufilm purustama maailma enimteeniva filmi rekordit, mida hoidis enda käes 2009. aastal linastunud James Cameroni "Avatar", mille esimesed järjed ilmuvad 2021. ja 2023. aastal.

"Tasujad: Lõppmäng" on praeguseks tagasi teeninud 2,794 miljardit dollarit. "Avatari" kassatulu jäi 2,789 miljardi dollari juurde.

"Avatar" veetis pärast esilinastust kinodes 47 päeva, enne kui suutis ületada 2 miljardi dollari suuruse kassatulu piiri. "Tasujad: Lõppmäng" teenis 11 päevaga pea 2.2 miljardit dollarit, mis tähendab, et see on nüüd esimene film, mis suutis nii suure summa niivõrd kiiresti tagasi teenida.

"Lõppmäng" on üks viiest filmist, mis on ületanud piletimüügi tulu osas 2 miljardi dollari piiri. Teised neli on “Avatar” (2.78 miljardit), “Titanic” (2.18 miljardit), “Star Wars: Jõud tärkab (2.06 miljardit) ja "Tasujad: Igaviku sõda" (2.04 miljardit). Kõige suurem võitja on seejuures Disney, mille alla kuulub nii Marvel, "Star Wars" kui ka "Avatar" ja "Titanic". Viimase kahe taga oli Fox, mis osteti Disney poolt rekordiliste summade eest ära.