"Ühemeheshow" on tuntud püstijalakoomiku Stewart Johnsoni elust inspireeritud lugu, mille keskmes on raadio DJ Chuck Berger, keda kehastab Johnson ise. Tema naine tahab ta maha jätta, tema ülemus tahab ta vallandada ja nagu sellest veel vähe oleks, isegi tema munand tahab temast lahti saada. Arstidelt munandivähi diagnoosi saamise järel on Chucki suurimaks hirmuks, et temast saab munadeta mees. Raske haigusega võitlema asudes avastab Chuck peagi, milline vägi on huumoril ja aususel.

Chucki abikaasa Helena rollis on Marta Laan (hittsaade «Su nägu kõlab tuttavalt», menusari «ENSV») ja Chucki ülemust Hendrikut mängib Henry «Genka» Kõrvits («Klassikokkutuleku» triloogia). Kõrvalosades teevad kaasa Janek Joost («Sügisball», telesari «Miks mitte!?»), Külliki Saldre («Klassikokku tulek 2», «Kertu»), Ingrid Isotamm («Tuliliilia», «Risttuules»), Viido Polikarpus, Tatjana Jegoruškina, Pontus Olgrim ja Tómas Lemarquis («Blade Runner 2049», «Mihkel»).

Filmi stsenaristid on Al Wallcat ja Stewart Johnson, režissöör Al Wallcat. Kunstnik ja kostüümikunstnik Liina Laigu, grimeerija Gristina Pahmann, monteerija Pedro Collantes, helilooja Janek Murd, helidisainer Jascha Viehl. Filmi tootja on Meteoriit ning levitaja ACME Film.

Linateos on valminud ühisrahastusplatvormi Hooandja kaudu kogutud annetuste ja filmi ametlike toetajate kaasabil, kelleks on Angel Films Oy, Kuku Raadio, TV3, TV6, Creative Europe MEDIA, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Monton, Reval Cafe, Subway, Marat, Pro Optika ja paljud teised.

Osa filmi tulust annetatakse vähiravifondile Kingitud Elu, et kinkida abivajajatele lootust ja täisväärtuslikke elupäevi.