BBC News andmetel kukkus 16-aastane briti lapsnäitleja aprillis oma kodus kokku ning suri.

Naylorit saame näha "The Witcheri" pilootosas seni kinnitamata rollis

"The Witcher" ehk "Nõidur" on eepiline lugu saatusest ja perekonnast. Riivimaa Geralt (Henry Cavill) on üksildane koletistekütt ehk nõidur, kes otsib kohta maailmas, mille elanikud on tihtipeale veel suuremad koletised kui need, kellele ta jahti peab. Saatus viib Geralti taas kokku nõiaga Yennefer ning ka noore printsessiga Ciri, kes peidab endas ohtlikku saladust. Kolmekesi peavad nad läbima aina ohtlikumaks muutuvat Kontinenti ja asuma vastu oma saatusele.

Seriaali stsenarist ja peaprodutsent on Netflixi "Daredevil" ja "The Defenders" poolest tuntud Lauren Schmidt Hissrich. Esimene hooaeg koosneb kaheksast episoodist.

Andrzej Sapkowski "Nõiduri" ("Wiedźmin") saaga koosneb viiest romaanist: "Blood of Elves" (1994), "Time of Contempt" (1995), "Baptism of Fire" (1996), "The Swallow's Tower" (1997), "Lady of the Lake" (1999). Lisaks on olemas ka kaks jutukogumikku "Ettemääratuse mõõk" ("Sword of Destiny", 1992), ja "Viimane soov" ("The Last Wish", 1993).

Eesti keelde on "Nõiduri" saagast tõlgitud kolm raamatut – mõlemad jutukogumikud ja esimene romaan "Haldjate veri" ("Blood of Elves").

"Nõiduri" romaanide põhjal tegi Poola ja ka maailma kuulsaim mängustuudio CD Projekt RED kolm videomängu: The Witcher" (2007), "The Witcher 2: Assassins of Kings" (2011), "The Witcher 3: Wild Hunt" (2015).

Seriaali puhul on väga palju eeskuju võetud viimasest mängust "Wild Hunt", sest just see pani visuaalses mõttes paika nii Geralti kui ka tema maailma.

Netflixi "The Witcher" linastub 2019. aasta lõpus, kuid hiljuti lekitas seriaali produtsent info, et seriaal jõuab meieni juba oktoobris.