Kui oled Elisa kasutaja


1. “Klassikokkutulek 3: Ristiisad"

Elisa Elamuse videolaenutuses on nüüd kõik kolm “Klassikokkutuleku” triloogia osa! Neist kõige uuem, “Klassikokkutulek 3” on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Kolm parimat sõpra Mart, Andres ja Toomas tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale. Loo viimase peatüki alguses leiame kolm klassivenda olukorrast, kus kuri saatus on kõige hullemini asunud Andrest väntsutama. Alustades eksnaise Anne uuest imalalt sulnist pereidüllist koos nägusa rikkurist abikaasa ning vastsündinud beebiga, kuni ootamatult kaelasadanud kohustusest hooldada invaliidistunud isa. Miks küll on teistel elu kõige ilusam just siis, kui sinul kõige hullemini rapib? Kui Anne teeb Andresele ettepaneku hakata beebi ristiisaks, otsustab vapper mees leida ristsetele minekuks oma käevangu maailma kauneima kaaslanna. Sünnib äärmiselt loogiline plaan suunduda naisejahile tantralaagrisse. Pakkinud kaasa ratastoolis isa ja suured lootused, alustab Andres koos kaimude Toomase ja Mardiga stiihilist amokki läbi Eesti kuuma suve.

2. "After the Wedding"

Teiseks soovitame meie videolaenutusest vaadata kunagist Taani poolt võõrkeelse filmi Oscari kandidaadiks esitatud filmi, mille peaosas näeme ilmselt ühte kõige tuntumat Taani näitlejat Mads Mikkelseni. Varases keskeas Jacob Petersen töötab Indias kodutute laste varjupaigas. Enne varjupaigale nelja miljoni dollari suuruse annetuse tegemist soovib Taani ärimees Jörgen, et Jacob lendaks temaga kohtuma ja oleks külaliseks tema tütre Anna pulmas. Vastumeelselt kodumaale sõitnud Jacob avastab, et olukord on keerulisem, kui ta arvata oskas. Taaskohtumine endise pruudi Helenega ja mitmete saladuste ilmsikstulek jätab kustumatu jälje paljude ellu.

3. Elisa Huub

Elisa Huubist leiab palju põnevat vaatamist iga seriaalihuviline. Eksklusiivselt ainult Huubi klientidele pakume ettevaatamist ja nüüdsest rohkem sisu kui varasemalt - parimad Eesti sarjad on saadaval enne tele-eetrit, reklaamivabalt ja parimas võimalikus kvaliteedis. Näiteks saavad kõik “Kättemaksukontori” fännid minna ja juba praegu ära vaadata uue 22.hooaja kuus esimest osa! Loomulikult lisanduvad varsti ka ülejäänud osad. Samuti kutsume vaatama uut Marii Karelli saadet “Laser”, mis toob iga nädal vaatajani päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused. Ka “Laseri” hooaja esimesed neli ahjusooja osa on Huubis juba ettevaatamiseks üleval ning uued osad lisanduvad jooksvalt!

“Laseri” tiiser:


Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1939. aasta sügisel valmistub Austria kuulsaim mägironija Heinrich Harrer (Brad Pitt) koos oma kolleegi Peter Aufschnaideriga (David Thewlis) vallutama Nanga Parbat'ti, Himaalaja üht raskemat tippu.

Elava fantaasiaga tütarlaps armub õnnetult luuletajasse ja sukeldub pea ees boheemlasellu. Tema loo põhjal sünnib kõige tuntum gooti romaan „Frankenstein“, mis avaldati anonüümselt Londonis 1. jaanuaril 1818.

Noor Danny Madigan on suur Jack Slateri fänn ning teab kõiki tema filme peast. Võlupileti abil pääseb Danny Jacki maailma, kus head alati võidavad. Benedict, üks Slateri vaenlastest, saab võlupileti enda kätte ning pääseb Danny maailma.Seal mõistab ta, et hävitades Schwarzeneggeri, kaob ka Jack Slater. Nüüd peavad Danny ja Slater inimeste maailma tagasi tulema, et Benedicti peatada...


Kui oled Telia kasutaja


1. "Tasujad: Lõppmäng" ("Avengers: Endgame”)

Suurejooneline fantaasiaseiklus "Tasujad: Lõppmäng" on kõigi aegade suurima kassatuluga linateos.

2. "Tuhapoiss ("The Ashland - In The Hall of The Mountain King" / "Askeladden - I Dovregubbens hall”) – Põhjamaine kogupereseiklus

3. “Dovlatov” ("Довлатов”)

Eluloodraama geniaalse Vene kirjaniku Sergei Dovlatovi elust 1970. aastate Leningradis on Telia klientidele filmiriiulis tasuta.

4. "Võluv prints" ("Charming”)

Vahva animatsioon lastenurgas kus kolm printsessi, Tuhkatriinu, Uinuv Kaunitar ja Lumivalgeke, saavad teada, et on armunud ühte ja samasse printsi.

5. "Pärnu Muusikafestival: dirigent Paavo Järvi” – Filmiriiulis Telia klientidele tasuta

6. "New Yorgi räpane pale” ("The Deuce")

Uue 3. hooaja esimest episoodi saab vaadata Telia HBO keskkonnas ning uued osad lisanduvad iganädalaselt.


Kui oled Netflixi kasutaja


1. "The Snowman"

2. "Designated Survivor"

3. "Manhunt: Unabomber"

4. "Mindhunter"

5. "Single White Female"


Kui oled Amazon Prime Video kasutaja


1. "Carnival Row"

2. "The Boys"

3. "Downton Abbey"

4. "Justified"

5. "Preacher"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid