James Bondi kehastav Daniel Craig tähistas koos Bondi-filmide produtsentide Barbara Broccoli ja Michael G. Wilsoniga ja kogu ülejäänud meeskonnaga filmi võtteperioodi edukat lõppu Lõuna-Itaalias asuvas Matera restoranis, kuhu telliti kohale ka Bondi-teemaline kook, kirjutab Mirror.

Craig, kes tunnistab kohe video alguses, et on päris purjus, avaldab tänu kogu filmimeeskonnale suurepärase ja unustamatu elamuse eest.

"Ma tahaks öelda, et kuigi ma olen päris purjus, mistõttu ei hakka pikka kõne pidama, on see olnud minu elu kõige ilusam kogemus. Te olete kõik teinud suurepärase töö ära. Mul on olnud au teie kõigiga koos töötada. Ma tahaksin tänada ka Barbarat, et selle õhtu korraldas", ütleb Craig videos.

Järgmise aasta 10. aprillil linastuvas filmis on Bond (Daniel Craig) lahkunud aktiivsest teenistusest ning naudib rahulikku elu Jamaical. Tema puhkus ei jõua kaua kesta, sest vana CIA sõber Felix Leiter palub Bondi abi, et leida üles röövitud teadlane. Missioon osutub oodatust keerulisemaks, sest teadlase otsimine viib Bondi ohtlikku uut tehnoloogiat omava salapärase uue vaenlase teele.

Uue Bondi-filmi ümber liikusid vahepeal mitmed murettekitavad uudised: küll vigastas end peaosaline Daniel Craig, seejärel sai meeskonnaliige võtetel korraldatud plahvatuses vigastada, võttepaiga käimlast avastati mitmel korral peidetud kaamera ning viimati liikusid jutud, et režissöör Cary Joji Fukunaga ei jõua võtteplatsile, sest on hõivatud "Red Dead Redemption 2" mängimisega. Seejärel avaldati esimene ametlik video 25. Bondi-filmi Jamaica võtteplatsilt, millest võis järeldada, et tegelikult on kõik korras.

Järgmises Bondi-filmis teevad kaasa veel Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rami Malek, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright ja Ana de Armas.

"No Time to Die" lavastab Cary Joji Fukunaga, kes on eelkõige tuntud kui HBO suurepärase seriaali "True Detective" 1. hooaja režissöör, kuid tema valvsa pilgu all valmisid ka 2011. aasta sünge "Jane Eyre", 2015. aasta Netflixi film "Beasts of No Nation", mille eest kandideeris Idris Elba ka parima meeskõrvalosatäitja Kuldgloobusele. Lisaks on Netflixis ka Fukunaga miniseriaal "Maniac", mille peaosades on Emma Stone ja Jonah Hill.

Pärast viimased kaks Bondi-filmi ("Skyfall", "Spectre") lavastanud Sam Mendesi loobumist valiti Bondi-filmi režissööriks esialgu Danny Boyle ("Trainspotting 1-2", "28 Days Later...", "Sunshine", "127 Hours", "Yesterday"), kes loobus projektist loominguliste erimeelsuste tõttu.

Selles olevat kuulujuttude põhjal süüdi olnud Bondi kehastav Daniel Craig, sest talle ei meeldinud Boyle'i stsenaarium ja ka mõned näitlejavalikud. Boyle käis hiljem välja ka idee, et järgmise Bondi rollis võiks olla ka Eestis "Teneti" võtetel viibinud Robert Pattinson. Craigi jaoks jääbki "No Time to Die" suure tõenäousega viimaseks.

"No Time to Die" linastub 2020. aasta 10. aprillil.