Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi "Jõulud džunglis" peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks võib selline retk osutuda.

Filmi peaosalist, sihikindlat Paulat, kes kartmatult džunglisse jõuluimet otsima läheb, mängib Rebeka Šuksta. Paula ustava sõbra ja giidi Akhimi osas on Bryden Pablo Escobar. Eesti näitlejate Saara Piusi ja Pääru Ojaga, kes kehastavad loodusaktiviste ja Tõnu Kargu džunglivana tegelaskujuga kohtuvad nad alles džunglisügavuses.

Linateose stsenaariumi kirjutas Lote Eglīte. Režissöör on Jaak Kilmi, operaator Aigars Sērmukšs ja kunstnik Katrin Sipelgas. Filmi kaasprodutsent on Evelin Penttilä.

Filmi tootja on Locomotive Productions ja kaastootja Stellar Film. Tootmist rahastavad Läti Riiklik Filmikeskus, Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital. Filmi levitab ACME Film.

"Jõulud džunglis"esilinastub kinodes üle Eesti 4. detsembril 2020.