Kui oled Elisa kasutaja


1. "Reetur"

Elisa Huubist leiab nüüd ahjusooja kodumaise spioonisarja peaosas Tambet Tuisuga! Tegu on Elisa originaalsarjaga, koostöös ERR’iga, mille esimene osa linastus sel aastal PÖFFil! Hetkel on see sari nähtav eksklusiivselt vaid Elisa klientidele! 2004. aastal, napilt enne Eesti NATOsse astumist, läheneb Venemaa luureteenistus Eesti Kaitseministeeriumi ametnikule Alfred Vindile, tehes ettepaneku koostööks. Omakasust ja karjäärihimust kannustatuna otsustab Vint oma riigi reeta ja algab pingeline kassi-hiire mäng Eesti kaitseväeluure majori Marko Arrakuga. Eesti võetakse NATOsse ja Alfred Vint hakkab Kaitseministeeriumis tegelema just NATO saladustega.

2. "Tõde ja õigus"

Elisa Huubist leiab lisaks sarjadele ka palju häid filme. Üheks selliseks on Eesti kinorekordi purustanud eestlaste poolt ülisooja vastuvõtu saanud ”Tõde ja õigus”! Film valmis Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks ja oli juubeliaasta kinoprogrammi viimane film. Lisaks valiti film Ameerikas filmiakadeemia poolt 91 riigi esitatud Oscari kandidaatide seast kümne filmi hulka, mis jätkavad kandideerimist parima rahvusvahelise filmi kategoorias. Film ”Tõde ja õigus” põhineb A.H.Tammsaare poolt kirjutatud romaanil, kus lootusest ja teotahtest pakatav Andres tuleb koos noore abikaasa Krõõdaga võlgu ostetud soisele talukohale uut elu rajama. Vargamäe Mäe talust peab saama koht, mis perekonna eest hoolitseb. Majapidamine nõuab palju tööd ja järjekindlust – algab elukestev võitlus nii looduse ja saatuse kui ka kiusliku naabrimehe Pearu poolt mängitavate vingerpussidega. Kui elukaar jagab Andresele enam kannatusi kui kauaoodatud tulemusi, hakkab mees üha meeleheitlikumalt otsima tõde ja õigust nii kohtust, kõrtsist kui ka Piiblist, tuues oma otsinguil ohvriks perekonna, lähikondlased ja iseenda. Unelm õitsvast ja perekonna eest hoolt kandvast Vargamäest vajub üha sügavamale reaalsuse varju.

3. "Pulmaöö peitusemäng"

Elisa Elamuse videolaenutusse jõudis musta huumoriga vürtsitatud õuduspõnevik "Pulmaöö peitusemäng". Grace on kaunis pruut, kes viimaks oma elukaaslasele Alexile "jah" ütles, nõustudes tema naiseks saama. Pärast pulmi nõuab tava, et mehe suguvõsa häärberis teeb uustulnuk läbi riituse, tagamaks endale koha selle rikka, ent vägagi ekstsentrilise perekonna ridades. Paraku pole loosiõnn Grace'i poolt ning suures majas läheb lahti mäng elu ja surma peale, sest Alexi vend, isa, ema ega ülejäänud sugulased pole nõus, et pulmaöö traditsioone rikutakse!

4. "American Woman"

Videolaenutuse uute filmide seas on ka põnevusfilm ”American Woman”. Ühes Pennsylvania töölislinnas läheb kaduma 32-aastase naise tütar. Nii peabki üpris nooruke ema võtma enda hoole alla oma teismelise tütre vastsündinud poja. Tütre jäljetult kadumisest hetkeni, mil selgub kogu tõde, jäävad 11 rasket aastat täis muret, raskusi ning uurimist, mis venib üha pikemaks ja jätab järjest vähem lootust, et sellel lool võiks olla õnnelik lõpp. Peaosas näeme Sienna Miller’it, kes teeb filmis ühe oma tugevaima rollisoorituse.


Kui oled Go3 kasutaja

Smurfide esimene seiklus leiab aset lustilises koguperekomöödias „Smurfid". Kui kuri võlur Gargamel (Hank Azaria) smurfid nende külakesest minema kihutab, peavad nad põgenema läbi aegportaali meie maailma, täpsemalt New Yorgi Central Parki. Ise vaevu õunapikkused, tuleb neil Suures Õunas leida tagasitee kodukülla, enne kui Gargamel nad kinni võtab.

Osades: Hank Azaria, Madison McKinley, Neil Patrick Harris, Sofia Vergara, Tim Gunn

Režissöör: Raja Gosnell

Väiksed sinised tegelased on tagasi! Menukomöödia SMURFID järjes loob kuri võlur Gargamel smurfide moodi olendid, kes saavad nimeks Ulakad, et nende abil kätte saada smurfide võluvägi. Kui ta avastab, et ainult tõeline puhastverd sinine smurf saab talle soovitut anda ja üksnes Smurfiina loits võib üleannetud smurfideks muuta, röövib ta Smurfiina ja viib neidise Pariisi vangi. Smurfid peavad nüüd oma õrna õikese päästma ja Gargameli takistama, enne kui viimane saab teada nende saladuse ja vallutab maailma. Taaskord naasevad vahvad smurfid inimeste maailma, prantsatades jälle Patrick ja Grace Winslow koju. Järgneb paras tohuvabohu ja hulgaliselt lustilisi seiklusi!

Osades: Brendan Gleeson, Jacob Tremblay, Katy Perry, Neil Patrick Harris

Režissöör: Raja Gosnell


Kui oled Telia kasutaja


1. “Angry Birds 2: Kurjad linnud. Film” ("The Angry Birds Movie 2”, 2019)

Omavahel tülitsevate Lindude ja Sigade saari ähvardab uus hädaoht – türann nimega Zeta, kes tahab saada maailmavalitsejaks. Linnud ja sead peavad unustama omavahelised vastuolud. Red, Tarmo, Pomm ja teised sõbrad loovad ühise tiimi koos sigadega. Kas neil õnnestub omavahelist vaherahu säilitada ja oma kodud päästa? Filmi tegelased räägivad eesti keeles, neile andsid oma hääle Märt Avandi, Ott Sepp, Marko Matvere, Henry Kõrvits, Saara Pius, Piret Krumm jt.

2. “Anna” (2019)

Krimipõnevik, mille lavastas legendaarne Luc Besson ("Viies element"). Anna on nooruke kaunitar, kes teeb karjääri modellimaailmas. Kuid kui ta siseneb ühe mõjuka ja ohtliku mehe hotellituppa, leitakse sealt hiljem hunnik laipu. Tüdrukut kuulatakse üle, kuid ta näib hirmunud ja igati süütu. Uurijail pole aimugi, et kena neiukese kesta all peidab end maailma üks ohtlikumaid palgamõrtsukaid… Osades Sasha Luss ("Valerian ja tuhande planeedi linn"), Helen Mirren ("Kuninganna"), Cillian Murphy ("Algus") jt.

3. “Köök” (“The Kitchen”, 2019)

Filmi keskmes on kolm Hell's Kitcheni maffiameeste koduperenaistest abikaasat. On aasta 1978 ja nende mehed pannakse FBI poolt trellide taha. Daamid võtavad seepeale maffia-asjade ajamise enda kätte, tõestades, et nad saavad hakkama nii väljapressimiste kui konkurentide mahanottimisega… Filmi peategelasi mängivad Melissa McCarthy ("Pruutneitsid"), Tiffany Haddish ("Keanu") ja Elisabeth Moss ("Teenijanna lugu”).

4. “Vaikusesse kõnd” (“Walk with Me”, 2016)

Dokumentaalfilm kõigile neile, keda huvitab mindfulness ehk ärksameelsus. Kolme aasta jooksul üles võetud meditatiivne film viib vaatajad Lõuna-Prantsusmaal asuvasse kloostrisse, mille elanikud on saavutanud eksistentsi sügava mõistmise. Kogukonnas elavad zen-budistlikud mungad ja nunnad on pühendanud oma elu teadlikkuse kõrge kunsti praktiseerimisele koos õpetaja Thich Nhat Hanhiga, kes on Nobeli rahupreemia nominent ja hulga mindfulnessile pühendatud raamatute autor. Vaata filmi tasuta filmiriiulis.

5. “Silicon Valley” (2014-2019)

Hiljuti kuuenda hooaja lõpuosaga punkti saanud komöödiaseriaal Silicon Valley on vaimukas pilk startupinduse ja riskikapitalistide igapäevaellu. Tehnoloogilise kullapalaviku ajal, võib edu teinekord üsna ootamatult saabuda. Ühe sellise seltskonna oma kompanii pöörasel tõusulainel surfafaid programmeerijaid ja nende ümber tiirlevaid tiiraseid investoreid, toob vaataja ette kultuslik komöödiameister Mike Judge. HBO äpist leiad “Silicon Valley” kõik 6 hooaega.


Kui oled Netflixi kasutaja


1. "Lost in Space" - 2. hooaeg

2. "The Two Popes"

3. "Rick and Morty" - 4. hooaeg

4. "The Irishman"

5. "The Witcher"


Kui oled Amazon Prime Video kasutaja

1. "Tom Clancy's Jack Ryan" - 2. hooaeg

2. "The Report"

3. "The Expanse" - 4. hooaeg

4. "The Man In the High Castle" - 4. hooaeg

5. "Groundhog Day"
1. "Truth Be Told"

2. "For All Mankind"

3. "See"

4. "The Morning Show"

5. "Servant"